مقالات گردشگری

در ملاقات ظریف با وزیر خارجه قطر چه گذشت؟

وزیر امور خارجه با تشریح سیاست اصولی ایران در مخالفت با سیاست های مبتنی بر زور و اجبار، بر ضرورت همکاری های کشورهای منطقه برای حل و فصل مسائل و رسیدن به یک ترتیبات منطقه ای و باثبات تاکید نمود.

8 اسفند 1399

هتل 3ستاره الیسیوم گالری ایروان؛ اقامتگاهی مناسب برای جوانان

هتل 3 ستاره الیسیوم گالری در مرکز شهر ایروان واقع شده است و این هتل تا خانه اپرا و میدان جمهوری فاصله چندانی ندارد.

8 اسفند 1399

فنگ شویی در اتاق خواب، آنالیز نکات تاثیرگذار بر خواب شبانه

فنگ شویی در اتاق خواب به معنی ایجاد یک فضای آرامش بخش و متعادل در محیط اتاق به منظور یاری به خواب شبانه بهتر است. اما شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که فکر می نمایند فنگ شویی یک سبک چینی در دکوراسیون داخلی است، اما اینطور نیست. فنگ شویی حتی به یک...

7 اسفند 1399

جملات حکیمانه و فلسفی در بیان اندیشمندان

جملات حکیمانه و فلسفی راهی به سوی آگاهی پیرامون خود و دنیا است. مجموعه جملات حکمت آمیز و فلسفی را که توسط بزرگان بیان شده، در خبرنگاران بخوانید.

6 اسفند 1399

اسلامی: خط ترانزیتی ایران به عراق و سوریه وصل می شود

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اهمیت مبادلات اقتصادی با کشور های محور مقاومت گفت: مذاکرات برای انجام ترانزیت از خاک عراق و اتصال ایران به خطوط ریلی این کشور به مراحل خوبی رسیده و در حال پیگیری است.

4 اسفند 1399

ذوالفقاری: همکاری مردم شرط پایدار کنترل کرونا است

تهران (پانا) - رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه با همراهی و همدلی مردم توانستیم به مرحله مهار و کنترل این بیماری برسیم، گفت که باید در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا نهایت دقت و حساسیت را داشته باشیم.

29 بهمن 1399

پخش فیلم هایی با بازی مایکل داگلاس از شبکه نمایش

تهران (پانا) - شبکه نمایش در هفته پیش رو و در بخش صحنه گران، فیلم هایی با بازیگری مایکل داگلاس را مرور می کند.

26 بهمن 1399

مدارا یک تکلیف اخلاقی در اسلام است

بعضی ها با دیگران، چه در محیط خانه و محل کار یا در محله و منطقه سکونت، با دیگران ناسازگارند. ناسازگاری با دیگران، نشانه نوعی غرور و خودبرتری بینی نسبت به مردم و نتیجه آن هم تنها ماندن است.

23 بهمن 1399

ابلاغ ثبت ملی بناهایی که احتمال تخریبشان وجود داشت

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، ابلاغ ثبت ملی بناهایی که احتمال تخریبشان وجود داشت، صورت گرفت.

23 بهمن 1399

7 مکان که می توانید شاهد طبیعت بی نظیر روسیه باشید، عکس

از میدان سرخ مشهور مسکو گرفته تا موزه ها و کانال های رمانتیک سنت پترزبورگ، شاید حس کنید که تمام دیدنی های معروف کشور روسیه را دیده اید؛ اما این کشور بسیار بیش از آن چه توریستان معمولی می بینند در خود دیدنی های شگفت انگیز جای داده است که اگر جرأت اکتشافات...

14 بهمن 1399

جریمه بیش از 40هزار خودرو در طرح محدودیت شبانه روز گذشته

نیروی انتظامی از اعلام تذکر لسانی مربوط به کرونا به بیش از 52 هزار راننده در روز گذشته خبر داد.

12 بهمن 1399

الحاقات بافت تاریخی محله چهار دالان فریمان جمع آوری شد

به نقل روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی، حسن گیاهی امروز پنج شنبه چهارم دی ماه 1399 با اعلام این خبر افزود: از سه مورد بنای غیرمجاز که به نما و پیاده روی محله تاریخی و ثبتی چهار دالان این شهر طی سال های گذشته اضافه شده،...

11 بهمن 1399

محرومیت زدایی رویکرد اصلی بودجه 1400 است

خبرنگاران/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: محرومیت زدایی و تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های زیربنایی و نیمه تمام در اولویت بودجه 1400 قرار گرفته است.

9 بهمن 1399

ناوالنی: مامور اطلاعاتی روسیه به مشارکت در مسموم کردن من اعتراف کرد

سرویس امنیت فدرال روسیه ادعای الکسی ناوالنی، منتقد سرشناس رئیس جمهوری این کشور مبنی بر اذعان تلفنی یک عضو این نهاد به مشارکت در مسمومیت او را رد کرد.

8 بهمن 1399

سفر به کانادا: در دوران کرونا چه کسی می تواند وارد کانادا گردد

نخست وزیر برای محافظت از کانادایی ها در برابر شیوع COVID-19 محدودیت سفر را محدود کرد که سفر به کانادا را محدود می نماید. تا اطلاع ثانوی ، بیشتر اتباع خارجی نمی توانند به کانادا سفر نمایند ، حتی اگر ویزای بازدید نماینده معتبر یا مجوز سفر الکترونیکی (eTA) داشته...

3 بهمن 1399

مقاله: موزه هنر متروپولیتن (Metropolitan) نیویورک، آمریکا

دسترسی: تعدادی جایگاه چرخدار های موجود برای استفاده محدود موجود است.

28 دی 1399

لمپارد: بازیکنان چلسی خستهاند اما خستگی شکستمان را توجیه نمیکند

سرمربی تیم فوتبال چلسی پس از قبول دومین باخت متوالی در لیگ برتر انگلیس، خستگی ناشی از برنامه فشرده بازی ها را در ناکامی شاگردانش تأثیرگذار دانست.

28 دی 1399

پیروانی: برای رسیدن به هدفی عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم، تصاویر فضای مجازی مربوط به گذشته است

از سوی دیگر کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانین سخت گیرانه ای دارند. این اقدامات باشگاه پرسپولیس به خاطر هدف بزرگی است که پیش روی خود می بینیم.

12 دی 1399

محوطه دوزداغی خوی، استقرارگاهی از عصر مفرغ در شمال دریاچه ارومیه

دشت میان کوهی خوی ، به لحاظ دارا بودن شرایط جغرافیایی و ظرفیت های زیست محیطی مناسب و مطلوب در طول هزاران سال اقوام مختلف را به سوی خود جذب نموده و زمینه ساز ایجاد استقرارهای انسانی در ادوار مختلف بوده است.

11 دی 1399

حفاری غیرمجاز در عمق 20 متری یک چاه

ایسنا/ فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان سمنان از حفاری غیرمجاز در عمق 20 متری یک چاه اطلاع داد.

11 دی 1399
تعداد: (157)