روانشناسی

اگر نمی دانید که می خواهید در آینده چه کاره شوید، بخوانید

خبرنگاران: آیا وقتی مردم می پرسند می خواهید چه کاره شوید، استرس می گیرید، چون خودتان هم جوابش را نمی دانید؟ خبر خوب این است که این موضوع کاملاً طبیعی است! بیشتر ما تا بعد از دوران دبیرستان و حتی وقتی در دانشگاه تحصیل می کنیم، هنوز تصمیم نگرفتیم که چه شغلی...

18 شهریور 1399

تنها زمانی که ورزش کردن ضرر دارد

هنگام ورزش، غدد فوق کلیوی نوراپی نفرین و اپی نفرین ترشح می نماید که سبب بالا بردن ضربان قلب و فشار خون می گردد.

16 مرداد 1399

تاریخ رئیس جمهور و وزرا را مجبور به پاسخگویی خواهد نمود، فوتبال شادی را به مردم بر می گرداند، پرسپولیس نباید قهرمان لیگ معرفی گردد

کارشناس فوتبال ایران گفت: تاریخ رئیس جمهور و وزرا را مجبور به پاسخگویی به مردم ایران خواهد نمود.

17 تیر 1399

اتفاقات غیرمنتظره در زمان بازسازی خانه

در سال 2014 بعد از تکراری شدن اولین خانه مان، اقدام به خرید دومین خانه خانوادگی مان کردیم. این خانه ویژگی های جذابی داشت، چشم انداز زیبا و هویتی چشمگیر. می دانستیم که با وجود دیوارهای سبز بیمارستانی و آشپزخانه دهه 1990 دلگیرش، پتانسیل خاصی دارد. همچنین می...

21 خرداد 1399

کرونا، افزایش خشونت های خانگی در آلمان، مرکل: همه باید هوشیار باشند

وزیر خانواده آلمان از افزایش خشونت های خانگی در دوران کرونا خبر داده و صدر اعظم آلمان هم از شهروندان خواسته در دوران کاهش محدودیت های کرونایی کاملا هوشیار باشند و به قواعد موجود برای مقابله با شیوع کرونا پایبند باشند.

10 خرداد 1399

مردم برای سبک زندگی کرونایی خود برنامه ریزی نمایند؛ حداقل زمان 3 ماه

رئیس سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور از مردم خواست سبک زندگی جدید خود را برای 3 ماه برنامه ریزی نمایند.

7 اردیبهشت 1399

قطعی شدن کرونای 19 نفر در شاهرود ، مرگ دومین زن کرونایی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از افزایش شمار مبتلایان قطعی به کرونا در دو شهرستان تحت پوشش این دانشگاه به 19 نفر خبر داد.

31 فروردین 1399

طرز تهیه انواع پاپ کورن خانگی کاراملی، کچاپی و پنیری و سرکه ای و &hellip

می دانستید پاپ کورن یا همان پف فیل بیشتر از اسفناج آهن دارد و یک خوراکی مفید برای افرادی به شمار می رود که دچار کم خونی هستند؟ از جمله خواص بی نظیر پاپ کورن برای سلامتی این است که سرشار از فسفر و پروتئین است به همین خاطر نسبت به سایر میان وعده های فست فودی...

17 فروردین 1399

جولان دختران سیگاری در شهر ، پک های آخر جوانی

رُژ لب قرمز، مو های فرفری شده و عینک با صفحات گرد به دخترک هویت بخشیده است. شاید دختر در میان توده ای از دود، به دنبال آرامش می شود. دود سیگار باعث می شود که سرفه ام بگیرد. ته گلویم می سوزد و احساس می کنم که می خواهم عُق بزنم!

6 فروردین 1399

چهار عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان در میان دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند

با توجه به اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، چهار عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان در میان دانشمندان یک درصد برتر جهان قرار گرفتند.

26 اسفند 1398

خبرنگاران 6 نفر از حریق آپارتمان مسکونی در شاندیز نجات یافتند

مشهد- خبرنگاران- معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: با کوشش آتش نشانان 6 نفر از آتش سوزی آپارتمان مسکونی در شهر شاندیز نجات یافتند.

19 اسفند 1398

عزت نفس خود را این گونه افزایش دهید

یک روانشناس درباره راهکارهای افزایش عزت نفس توضیحاتی داد.

17 اسفند 1398

جلوه های عاشورا در تابلوهای تبلیغات شهری اصفهان، بچه ها معلول اصفهانی گردشگر شدند

برگزاری طرحسفیران تجربه نخستین دوره تربیت مربی حوزه سالمندان، یادآوری وفاداری یاران امام حسین(ع) در تابلوهای تبلیغات شهری و گردشگری یک روزه بچه ها معلول اصفهانی از جمله مهمترین اخبار فرهنگی استان اصفهان است.

1 اسفند 1398

سه شرط کالدرون برای ادامه همکاری با پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که روز هفتم دی ماه تهران را ترک خواهد نمود، می گوید برای بازگشت شروطی دارد که مدیران باشگاه باید آنها را اجرایی نمایند.

22 بهمن 1398