اخبار مجلس

جرایم رانندگی 5 درصد گران می گردد

جرایم رانندگی به جرایمی گفته می گردد که در حین رانندگی از سوی راننده وسیله نقلیه واقع شده و یا مربوط به نقض مقررات رانندگی می باشد. آنالیز لایحه بودجه 1401 نشان می دهد، در صورت تصویب مجلس شورای اسلامی مبلغ جرائم رانندگی در سال آینده 5 درصد افزایش می یابد.

8 مرداد 1401

بازسازی ویلا: ارگ کلاه فرنگی بیرجند پس از تکمیل بازسازی بازگشایی می گردد

ایرنا/ براساس آخرین خبرهای منتشر شده، ارگ کلاه فرنگی بیرجند پس از تکمیل بازسازی بازگشایی می گردد.

9 خرداد 1401

مجلس اجرای قانون رتبه بندی معلمان را از چه زمانی درنظر گرفته است؟

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره اعتبار در نظر گرفته شده برای رتبه بندی معلمان گفت دولت 25 هزار میلیارد تومان برای سال بعد در نظر گرفته و در بودجه امسال محل این اعتبار از فروش اموال بوده است و وقتی در بودجه اعمال می گردد...

19 اردیبهشت 1401

طراحی باغ ویلا: اولین گام وزارت جهاد کشاورزی برای صدور شناسنامه باغات کشور

تهران (پانا) - نخستین نشست کمیته ملی راهبری طرح صدور شناسنامه باغات کشور برگزار گردید.

9 اردیبهشت 1401

مدعیان کشتی آزاد چشم انتظار برگزاری انتخابی جام تختی

به گزارش خبرنگاران، پس از اعلام مصوبات کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد در مورد چرخه انتخابی و معرفی رقابت های بین المللی جام تختی به عنوان یکی از مراحل این چرخه، مدعیان دوبنده تیم ملی حساب ویژه ای روی این تورنمنت داخلی باز کردند.

1 فروردین 1401

هدف گذاری فراوری 10 هزار مگاوات برق از نیروگاه های خورشیدی

تهران (پانا) - وزیر نیرو با اشاره به برنامه جدی دولت سیزدهم برای توسعه نیروگاه های تجدید پذیر گفت فراوری 10 هزار مگاوات انرژی برق از نیروگاه های خورشیدی در بازه زمانی چهار سال در کشور هدفگذاری شد.

25 بهمن 1400

نماینده مجلس: بورس و اقتصاد عشقی اداره می گردد!

سیدکاظم دلخوش اباتری نماینده صومعه سرا در مجلس، در جلسه صحن علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: باید معین گردد جلساتی که در مجلس برگزار می گردد چه خروجی دارد.

24 دی 1400

بازگشت ثبات مهمترین اقدام برای بازار سرمایه است

تهران (پانا)- تحلیلگر بازار سرمایه می گوید بازگشت ثبات و بازسازی اعتماد مخدوش شده سهامداران از جمله مهمترین اقداماتی است که دولت باید در راستای ایجاد آرامش در بازار سرمایه انجام دهد.

23 آذر 1400

نماینده مجلس: در صورت عدم لغو تحریم ها، ایران هیچ فایلی به آژانس نخواهد داد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران گفت اظهارات وزیر خارجه آمریکا در راستای جنگ روانی و به منظور کسب امتیاز است.

3 مرداد 1400

ممنوعیت ها و محدودیت های تردد در تعطیلات خرداد اعلام شد

تهران (پانا) - کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه ای ممنوعیت و محدودیت های سفر و تردد در تعطیلات نیمه خرداد را تشریح کرد.

11 تیر 1400

خبرنگاران تعداد بیماران بستری آمل از مرز 300 نفر عبور کرد

ساری-خبرنگاران-فرماندار شهرستان آمل با بیان اینکه شرایط کرونای شهرستان به شدت بحرانی است گفت: پس از گذشت 8 ماه مجددا تعداد بیماران بستری در بیمارستان ها از مرز 300 نفر عبور نموده و به 327 نفر رسید.

23 اردیبهشت 1400

کرونا کدام پروازهای خارجی را ممنوع می نماید؟

در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا به ویژه از نوع جهش یافته آن در دنیا، ممنوعیت و محدودیت برای پروازهای مسافری تغییرات بسیاری می نماید و در ایران نیز نه تنها این مسئله برای انگلستان و فرانسه به عنوان دو مقصد خارجی رخ داد بلکه به گفته رییس سازمان هواپیمایی...

16 اردیبهشت 1400

افزایش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی اهواز

خبرنگاران/خوزستان دبیر شورای سلامت اهواز از افزایشی شدن میزان مراجعه به مراکز بهداشتی و بیمارستان ها اطلاع داد.

11 اردیبهشت 1400

متولی زاده: پوشش برق رسانی روستایی به 99.7 رسید خبرنگاران

مدیرعامل توانیر گفت: با احتساب تامین برق روستا های جدید، پوشش برق رسانی روستایی ما به 99.7 رسید در حالی که متوسط جهانی برق رسانی روستایی کمتر از 80 درصد است.

29 فروردین 1400

خبرنگاران مطالبات صندوق ذخیره فرهنگیان به صورت تهاتری پرداخت می گردد

تهران- خبرنگاران-نمایندگان مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد کمیسیون آموزش و تحقیقات مبنی بر پرداخت بدهی های دولت از محل تهاتر به صندوق ذخیره فرهنگیان موافقت کردند. این مصوبه به معنای آن است که دولت در سال آینده همه بدهی های خود را به این صندوق پرداخت می نماید....

5 فروردین 1400

نگاه متفاوت دو نهاد به مراکز بهاران پایتخت، واکنش بهزیستی و شهرداری به رد لایحه قلابی !

خبرگزاری خبرنگاران- مراکز بهاران با قرائتی متفاوت و سیاستگذاری های دو نهاد مدتی است دچار مسائل شده و در آخرین شرایط خود با رد لایحه مجوز واگذاری حق بهره برداری از 8 مرکز بهاران به سازمان بهزیستی تهران روبرو شده است.

19 اسفند 1399

درخواست از رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان برای برخورد با نماینده خاطی

انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی طی نامه ای از رئیس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس خواست تا با نماینده خاطی به دلیل سیلی زدن به یک سرباز وظیفه برخورد کند.

6 اسفند 1399

ذوالفقاری: همکاری مردم شرط پایدار کنترل کرونا است

تهران (پانا) - رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه با همراهی و همدلی مردم توانستیم به مرحله مهار و کنترل این بیماری برسیم، گفت که باید در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا نهایت دقت و حساسیت را داشته باشیم.

29 بهمن 1399

هاشمی: دولت در 8 سال گذشته حتی یک واگن هم به شهرداری نداده است

رییس شورای شهر تهران گفت: خیلی بد است که هشت سال از دولت آقای روحانی گذشته باشد و ما حتی یک واگن هم دریافت نکرده باشیم گفت: دولت فکر می نماید که اگر الان این پول را خرج کند به این دولت نمی رسد.

28 دی 1399

شوک به یارانه بگیران ، یارانه نقدی این افراد حذف می گردد

در سال آینده دو یارانه نقدی و معیشتی بنزین پرداخت می گردد ولی مبلغ آن نسبت به سال جاری افزایش نیافته است. همچنین وزارت کار برای سال 1400 موظف است که یارانه نقدی سه دهک را حذف کند.

13 دی 1399
تعداد: (42)