اخبار مجلس

هاشمی: دولت در 8 سال گذشته حتی یک واگن هم به شهرداری نداده است

رییس شورای شهر تهران گفت: خیلی بد است که هشت سال از دولت آقای روحانی گذشته باشد و ما حتی یک واگن هم دریافت نکرده باشیم گفت: دولت فکر می نماید که اگر الان این پول را خرج کند به این دولت نمی رسد.

28 دی 1399

شوک به یارانه بگیران ، یارانه نقدی این افراد حذف می گردد

در سال آینده دو یارانه نقدی و معیشتی بنزین پرداخت می گردد ولی مبلغ آن نسبت به سال جاری افزایش نیافته است. همچنین وزارت کار برای سال 1400 موظف است که یارانه نقدی سه دهک را حذف کند.

13 دی 1399

پاسخ فرماندار نیشابور در رابطه با جریمه میلیونی برخی پزشکان

خبرنگاران/خراسان رضوی فرماندار نیشابور گفت: پزشکان و متخصصانی که در ساعات منع تردد جریمه شده اند، برای پیگیری موضوع به فرمانداری مراجعه کنند.

9 دی 1399

رییس مجلس نمایندگان آمریکا: در صورت اختلاف نظر در نتیجه انتخابات، مجلس نمایندگان آماده تصمیم گیری است

ترامپ طی هفته های گذشته جزئیات این سناریوی خود را به صورت خصوصی گفته و قصد دارد در شبی که انتخابات برگزار می شود به صحنه بیاید و پیروزی خود را اعلام کند.

11 آذر 1399

انتقاد شدید یک نماینده مجلس ، شرایط کرونا در شمال وخیم می گردد ، دستگاه های اجرایی کم کاری کردند

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس گفت: شرایط شیوع کرونا قبل از تعطیلات قرمز نبود اما تجمع اخیر مسافران شرایط را وخیم خواهد نمود. دستگاه های اجرایی استان باید دقت لازم را به این مسائل داشته باشد. این دستگاه ها می توانند محدودیت هایی اعمال نمایند.

24 مهر 1399

نشست فوری شورای امنیت درباره اقتصادی به درخواست فرانسه برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، شورای امنیت سازمان ملل متحد امروز چهارشنبه به وقت محلی به درخواست فرانسه و نیجر با موضوع کودتای اقتصادی به صورت غیرعلنی تشکیل جلسه خواهد داد.

30 شهریور 1399

لایحه سرانجام جنگ تقریباً 20 ساله آمریکا در افغانستان در سنا متوقف شد

سنا آمریکا با 60 رأی مخالف در مقابل 33 رأی موافق، لایحه انتها جنگ تقریباً 20 ساله آمریکا در افغانستان را از دستورکار خارج کرد.

11 شهریور 1399

تاجگردون گفته است اگر من شیشه کثیف باشم هیچ دستمال تمیزی نیست تمیزش کند!

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای تاجگردون با ادبیات تهدید گفته است که به فرض اگر من شیشه کثیف باشم هیچ دستمال تمیزی نیست که بخواهد آن را تمیز کند. انشاالله در ادامه خواهیم دید. ما ادعا نمی کنیم که در پیشگاه خداوند متعال خالی از گناهیم.

5 شهریور 1399

نظارت را از حوزه مالی شروع می کنیم

محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی پس از ارائه گزارش رئیس کمیسیون مالی درباره مسائل حوزه مالی کشور، گفت: مردم مطمئن باشند که اولویت اول مجلس یازدهم، حل مسائل مالی و معیشتی مردم است.

28 مرداد 1399

پلوسی اقدام ترامپ علیه ایران را جعلی دانست

فارس نوشت: نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای اعلام شرایط اضطراری در قبال ایران به منظور فروش تسلیحات به عربستان سعودی را جعلی توصیف کرد.

3 مرداد 1399

طرح جدید قانونگذاران آمریکایی علیه چین

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا امروز در مصاحبه ای گفت که مجلس نمایندگان لایحه مجلس سنا برای خارج کردن شرکت های چینی از بازار بورس آمریکا را باز نگری خواهد نمود.

2 مرداد 1399

نفت یک دلار بالا رفت

بهای معاملات نفت برنت یک دلار و هفت سنت معادل پنج درصد افزایش یافت و به 22 دلار و 40 سنت در هر بشکه رسید. نفت برنت روز پنج شنبه پنج درصد صعود داشت.

12 تیر 1399

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از جو بایدن حمایت کرد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا از نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا حمایت کرد.

4 تیر 1399

خبرنگاران زیارتگاه ها و مساجد اصفهان تا نیمه اردیبهشت تعطیل است

اصفهان- خبرنگاران - استاندار اصفهان گفت: اماکن مقدس و زیارتگاه ها و مساجد این استان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تا نیمه اردیبهشت تعطیل است.

31 خرداد 1399

خبرنگاران صنوف کم خطر چهار شهرستان البرز فعال می گردد

کرج - خبرنگاران - سخنگوی ستاد مدیریت ستاد مبارزه با کرونا البرز گفت: صنوف کم خطر و کم ریسک شهرستان های اشتهارد، نظرآباد، ساوجبلاغ و طالقان به جز کرج و فردیس با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی از روز شنبه (23 فروردین ماه) فعال می گردد.

13 خرداد 1399

خبرنگاران ارتقای سطح آگاهی کارکنان و کارگران در مقابله با کرونا لازم است

تبریز - خبرنگاران - معاون پشتیبانی و اداری اقتصادی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در راستای پیشگیری از ابتلای نیروی کار و مولد، بر ارتقای سطح علمی و عملی کارکنان و کارگران و مشارکت آنان در مبارزه با بیماری کرونا تاکید نمود.

17 اردیبهشت 1399

نظر شورای نگهبان درباره لایحه بودجه 1399به مجلس ارسال شد

نظر رسمی شورای نگهبان قانون اساسی، در قالب ایرادات شرعی، قانون اساسی و برخی ابهامات به مجلس شورای اسلامی اعلام شد.

15 اردیبهشت 1399

ثبت رسمی نوروز در تقویم ونکوور کانادا

نوروز در تقویم ونکوور به ثبت رسیدشورای شهر ونکوور کانادا، نوروز را در تقویم رسمی این شهر قرار داد تا میراث معنوی ایرانیان و دیگر مهاجرانی که نخستین روز بهار را جشن می گیرند، به رسمیت شناخته گردد. بخش قابل توجهی از جمعیت مهاجران ونکوور و کانادا را ایرانیان...

11 اردیبهشت 1399

کاهش 19 درصدی بدهی بانک ها به بانک مرکزی، خصوصی ها منظم شدند

خبرنگاران: بدهی بانک ها به بانک مرکزی در حالی طی 9 ماهه ابتدای امسال 19.4 درصد کاهش یافته است که بانک های غیردولتی و موسسات اعتباری غیربانکی در صدر کاهش بدهی ها بوده اند.

14 فروردین 1399

یادداشت، آیا مصوبات نشست برلین به بحران لیبی سرانجام می دهد؟

رفتار و رویکرد طرف های داخلی و بازیگران خارجی در گذشته، بی اثر بودن نشست های منطقه ای و بین المللی برای انتها دادن به بحران لیبی، امیدواری به حل و فصل نزدیک این بحران را در سایه مصوبات نشست برلین تقویت نمی کند.

22 اسفند 1398
تعداد: (24)