افزایش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی اهواز

به گزارش مجله سیاران، خبرنگاران/خوزستان دبیر شورای سلامت اهواز از افزایشی شدن میزان مراجعه به مراکز بهداشتی و بیمارستان ها اطلاع داد.

افزایش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی اهواز

امراله مردانی اظهار کرد: متاسفانه بیش از 80 درصد شهرهای کشور در شرایط قرمز قرار دارند و خوزستان نیز چنین شرایطی را تجربه می نماید.

به گزارش خبرنگاران، وی اضافه کرد: در روزهای گذشته میزان مراجعه به مراکز بهداشتی و بیمارستان ها افزایش یافته است و نیروهای حوزه سلامت با تمام توان در حال ارائه خدمت به مردم هستند.

دبیر شورای سلامت اهواز گفت: انتظار می رود مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت نمایند و به هیچ وجه در مراسم عزاداری و عروسی شرکت ننمایند.

وی اضافه کرد: عموم مردم استفاده از ماسک را به عنوان یکی از ابزار مبارزه با کرونا مد نظر داشته باشند و از تردد غیر ضروری بپرهیزند و ادارات نیز مصوبات ستاد استانی مدیریت کرونا را اجرا نمایند.

مردانی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، اعلام کرد: سرعت انتشار ویروس بسیار زیاد است و با توجه به روشن شدن کولرها با شروع گرما در خوزستان و بسته شدن درب و پنجره ها و عدم تهویه مناسب، باید تجمعات و دورهمی های خانوادگی به وقت دیگری موکول گردد. امیدواریم با همکاری مردم، این پیک را پشت سر بگذاریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1005

به "افزایش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی اهواز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش مراجعات به مراکز بهداشتی و درمانی اهواز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید