احمدی: دانشگاه نوشیروانی بابل ارتباط گسترده ای با صنعت دارد

به گزارش مجله سیاران، استاد دانشگاه نوشیروانی بابل از ارتباط گسترده این دانشگاه با صنعت و رسیدن به دستاورد های متنوعی در بخش های مختلف فناوری اطلاع داد.

احمدی: دانشگاه نوشیروانی بابل ارتباط گسترده ای با صنعت دارد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا بدون ایلتس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

محمود احمدی، استاد دانشگاه نوشیروانی بابل در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه مجله سیاران در مورد پروژه های ارتباط با صنعت این دانشگاه گفت: دانشگاه نوشیروانی ارتباط گسترده ای با صنعت داشته و موفقیت هایی از این راه کسب نموده است. دستاورد های ما در دو بخش بوده که بخش اول مربوط به مرکز رشد فناوری است.

وی با بیان اینکه تجهیزات این دانشگاه به روز و مدرن است، ادامه داد: بخش دوم این دستاوردها مربوط به گروه های پژوهشی ما است اعم از مرکز پژوهشی پیل سوختی، مرکز پژوهشی پیل سوختی بیولوژیکی و دانشکده مهندسی شیمی که پژوهشکده نانو فناوری ما است.

این استاد دانشگاه اضافه کرد: ما در سه بخش کلی در این مجموعه فعالیت می کنیم که شامل سوخت های پلیمری، انرژی های دریا پایه و پیل های سوختی میکروبی است همچنین در زمینه شناور های سطحی، زیر سطحی و فراوری برق از دریا ابتکارات خوبی داشتیم.

احمدی اعلام کرد: در بخش پیل های سوختی نیز تحقیقاتی انجام گرفته که در حال کار روی آنها هستیم. آخرین دستارود هم الکترولایزر بوده که برای تامین هیدروژن از آب به کار می آید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 125

به "احمدی: دانشگاه نوشیروانی بابل ارتباط گسترده ای با صنعت دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمدی: دانشگاه نوشیروانی بابل ارتباط گسترده ای با صنعت دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید