پژوهشگران دانشگاه امیرکبیر گرنت مالی بلاعوض دریافت می کنند

به گزارش مجله سیاران، مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه امیرکبیر گفت: دانشگاه امیرکبیر با هدف تشویق پژوهشگران برای انجام فعالیت های پژوهشی، گرنت مالی بلاعوض اعطا می کند.

پژوهشگران دانشگاه امیرکبیر گرنت مالی بلاعوض دریافت می کنند

محمد کریمی مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه امیرکبیر در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه مجله سیاران درباره حمایت های این دانشگاه از پژوهشگران گفت: دانشگاه امیرکبیر با هدف تشویق پژوهشگران جهت انجام فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی به ارائه فرصت های مطالعاتی و گرنت پژوهشی می پردازد.

کریمی با بیان اینکه دانشگاه امیرکبیر طی سال گذشته در حوزه پژوهشی به افتخارات زیادی دست یافته است؛ اظهار کرد: موسسه ای در سطح بین المللی وجود دارد که به بررسی تاثیرگذارترین دانشمندان دنیا در قالب یک در صد می پردازد به طوری که یک درصد از دانشمندان دنیا را می یابد و آن ها را به دنیا معرفی می کند.

مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه امیرکبیر ادامه داد: این موسسه برای سال 98 از میان محققین کشور ایران 12 نفر را به عنوان تاثیرگذارترین دانشمندان دنیا معرفی کرده است که سه نفر از آن ها استاد دانشگاه امیرکبیرهستند. این افراد جزء پراستنادترین دانشمندان دنیا شناخته شده اند.

وی با بیان اینکه گرنت های پژوهشی به صورت مالی و بلاعوض در اختیار پژوهشگران قرار می گیرد؛ خاطر نشان کرد: شرایط تحریمی در کشور موجب شده است تا قرارداد های ارتباط با صنعت دانشگاه امیرکبیر در راستا توسعه حرکت کند. در حقیقت محدودیت های موجود تقاضا به سمت دانشگاه را افزایش داده است. به همین منظور و در راستای افزایش فعالیت های پژوهشی گرنت مالی بلاعوض به پژوهشگران اعطا می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 32

به "پژوهشگران دانشگاه امیرکبیر گرنت مالی بلاعوض دریافت می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژوهشگران دانشگاه امیرکبیر گرنت مالی بلاعوض دریافت می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید