وزیر آموزش و پرورش: مدارس باید حضوری گردد

به گزارش مجله سیاران، وزیر آموزش و پرورش گفت: والدین دانش آموزان نیز با مدارس همکاری داشته باشند و دانش آموزان را به مدارس بفرستند.

وزیر آموزش و پرورش: مدارس باید حضوری گردد

به گزارش ایسنا، یوسف نوری در بازدید مشترک به همراه رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از مدارس سیل زده شرق هرمزگان در شهرستان میناب و رودان، اضافه کرد: تمامی مدارس کشور باز است و باید بصورت حضوری فعالیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه والدین دانش آموزان نیز با مدارس همکاری داشته باشند و دانش آموزان را به مدارس بفرستند، توضیح داد: مدارس حتما باید آموزش حضوری را از سر بگیرند، 95 درصد مدارس جهان در این مدت باز بوده اند، اما ما 100 درصد تعطیل کردیم و آموزش مجازی داشتیم.

نوری اعلام کرد: در توزیع منابع هم باید اول خط مقدم جامعه را در نظر بگیریم که خط مقدم در جمهوری اسلامی ایران، مردم مستضعف و کوخ نشین هستند، در مرکز، قرارگاه محرومیت زدایی تشکیل داده ایم و بنا داریم دایره دایره از بیرون به داخل بیاییم.

وی اظهار کرد: فقری در اطراف کشور داریم که ناشی از کار خودمان است، تبعیض در درون خانواده بین فرزند دختر و پسر، بین پسر بزرگ و کوچک و ... در نظام تعلیم و تربیت هم این تبعیض ها وجود دارد، بینش، منش، فعل و دیدگاه ما در موضوع عدالت، توزیع رویه ای ست در صورتی که عدالت باید توزیعی یا ترمیمی باشد یعنی حق همه داده گردد.

وزیر آموزش و پرورش در مورد ایرادات شورای نگهبان به طرح رتبه بندی معلمان، بیان کرد: این ایرادات یکشنبه سوم بهمن ماه در کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی آنالیز می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1404

به "وزیر آموزش و پرورش: مدارس باید حضوری گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر آموزش و پرورش: مدارس باید حضوری گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید