هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد، گزینه نارنجی نزدیک به جایگاه

به گزارش مجله سیاران، به گزارش خبرنگاران، با وجود اینکه مجید صدری کوشش زیادی کرد تا بتواند به عنوان مدیرعامل به فعالیتش در باشگاه پرسپولیس ادامه دهد اما وزیر ورزش گزینه های دیگری را مد نظر داشت و حاضر نشد حکم سرپرستی صدری را به مدیرعاملی تبدیل کند تا وی از مسئولیتش کناره گیری کند.

هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد، گزینه نارنجی نزدیک به جایگاه

البته طبیعی بود که با تغییر دولت نفراتی که از گذشته مسئولیت های مهمی را داشتند با خواست دولت نو تغییر نمایند که مجید صدری هم یکی از همین نفرات بود و با وجود اصراری که برای ماندن در پرسپولیس داشت اما در نهایت ناچار به استعفا شد تا فضا برای انتخاب نفرات نو باز گردد.

پس از اتفاقات اخیر و صادر نشدن حکم مدیرعاملی برای مجید صدری، وی حاضر نشده است به درخواست اعضای هیات مدیره چند روز دیگر مسئولیتش در باشگاه را ادامه دهد تا نفرات نو معرفی شوند. به همین دلیل استعفای غافلگیرنماینده او وزارت ورزش را با چالش نوی روبرو نموده است.

خبرنگاران کسب اطلاع کرد که حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان البته اعضای نو هیات مدیره باشگاه را انتخاب نموده و بزودی اسامی آنها اعلام خواهد شد. براساس اطلاعات خبرنگاران از جمع اعضای هیات مدیره قبلی باشگاه پرسپولیس هیچکدام حاضر به ادامه همکاری نیستند و از مسئولیت خود کنار خواهند رفت. البته علی رغبتی و محمد علیپور که از دوستان نزدیک حمید سجادی نیز به شمار می فرایند با وجود اصرار وزیر خودشان حاضر نشده اند در هیات مدیره بمانند.

در بین اسامی که برای اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شده است یک پیشکسوت هم حضور خواهد داشت و سایر نفرات افرادی از حوزه های غیرورزشی خواهند بود.

در این میان مهمترین پرسش این است که چه کسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواهد شد؟ این پرسش در شرایطی مطرح می گردد که حتی در زمان حضور مجید صدری بازهم افرادی به عنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه مطرح می شدند که هر کدام بنا بر دلایلی حضورشان منتفی شد.

مهرعلی باران چشمه و رضا درویش دو گزینه ای بودند که بیشتر از نفرات نام شان به عنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مطرح شد اما حضور درویش تا منتفی شدن هم پیش رفت اما بعد از استعفای صدری مجددا نام وی به عنوان یک گزینه اصلی مطرح شد. باران چشمه هم خاطرنشان کرد تمایلی برای قبول این مسئولیت ندارد!

به این ترتیب حمید سجادی برای انتخاب یک مدیر ورزشی با محدودیت هایی روبرو است و با توجه به انتخاب های غیرورزشی هم که در وزارت ورزش انجام شده است، به نظر می رسد مدیرعامل نو پرسپولیس هم یکی از افراد خارج از حوزه ورزش خواهد بود.

با این حال وضعیتی که پرپسولیس با آن دست به گریبان شده می طلبد که وزیر ورزش خیلی زود تصمیم نهایی در خصوص انتخاب مدیرعامل و معرفی اعضای هیات مدیره را بگیرد تا این باشگاه با چالش نوی روبرو نگردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1434

به "هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد، گزینه نارنجی نزدیک به جایگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد، گزینه نارنجی نزدیک به جایگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید