ملاقات مدیران عامل سرخابی ها با وزیر اقتصاد

به گزارش مجله سیاران، به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت اقتصاد، در ابتدای این جلسه که در محل وزارت امور مالی و دارایی برگزار گردید، حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی گزارشی از عملکرد دو ماهه این سازمان برای بورسی شدن دو باشگاه ارائه داد.

ملاقات مدیران عامل سرخابی ها با وزیر اقتصاد

قربانزاده در این گزارش گفت؛ طی دوماه اخیر جلسات پیوسته ای را هر سه روز یکبار با حضور نمایندگان سازمان بورس، فرابورس، وزارت ورزش، مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مشاوران پذیرش و سرمایه گذاری این دو باشگاه در سازمان خصوصی سازی برگزار کردیم.

وی اضافه نمود: با اقدامات اجرا شده، امیدوار هستیم تا آخر بهمن ماه امکان درج و ثبت نماد این دو باشگاه در بازار پایه فرابورس فراهم گردد تا امکان مشارکت مردم در افزایش سرمایه این دو باشگاه مهیا گردد.

در ادامه این جلسه وزیر اقتصاد پس از استماع گزارش رئیس سازمان خصوصی سازی و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در ارتباط با مسائل و موانع پیش روی واگذاری این دو باشگاه، دستورات لازم را برای برطرف موانع این واگذاری صادر کرد.

شایان ذکر است، نماد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مطابق وعده سازمان خصوصی سازی تا خاتمه بهمن در بازار پایه فرابورس درج خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1431

به "ملاقات مدیران عامل سرخابی ها با وزیر اقتصاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات مدیران عامل سرخابی ها با وزیر اقتصاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید