نقش سازمان برنامه و بودجه در سال جهش تولید

به گزارش مجله سیاران، به گزارش تجارت نیوز، با توجه به تاکید رهبر انقلاب بر نقش مهم سازمان برنامه و بودجه در این امر، نخستین جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید امروز (شنبه) به ریاست محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.

نقش سازمان برنامه و بودجه در سال جهش تولید

در این جلسه مقرر شد؛ به منظور تدوین برنامه ای کارآمد در این راستا، به سازمان های مدیریت و برنامه ریزی 31 استان و سایر دستگاه های ذیربط ابلاغ شود تا اولویت ها و راهکارهای پیشنهادی خود را به این ستاد اعلام کنند.

جلسه ستاد برنامه ریزی و راهبری جهش تولید به دبیری حمید پورمحمدی تشکیل شد و عصر فردا -سوم فروردین- نیز با دعوت از کنندگان دستگاه هایی نظیر قوه مقننه، قوه قضاییه و سایر دستگاه های دولتی تشکیل خواهد شد.

رهبر انقلاب اسلامی به رسم هر سال در نخستین لحظات سال نو، در پیامی به عموم مردم ایران، با نام گذاری سال جدید با عنوان جهش تولید، جهت حرکت یک ساله کشور را مشخص و خطاب به دست اندرکاران تأکید کردند: جوری عمل کنید که با جهش تولید، تغییری محسوس در زندگی مردم به وجود آید.

تاکید رهبر انقلاب بر این که همه در کوشش و کوشش جهت رفع مسائل نشان می دهد که انسجام و وحدت رویه در برابر مسائل می تواند موانع را از پیش روی کشور بردارد.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 295

به "نقش سازمان برنامه و بودجه در سال جهش تولید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقش سازمان برنامه و بودجه در سال جهش تولید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید