اخبار اقتصادی

در ملاقات ظریف با وزیر خارجه قطر چه گذشت؟

وزیر امور خارجه با تشریح سیاست اصولی ایران در مخالفت با سیاست های مبتنی بر زور و اجبار، بر ضرورت همکاری های کشورهای منطقه برای حل و فصل مسائل و رسیدن به یک ترتیبات منطقه ای و باثبات تاکید نمود.

8 اسفند 1399

فنگ شویی در اتاق خواب، آنالیز نکات تاثیرگذار بر خواب شبانه

فنگ شویی در اتاق خواب به معنی ایجاد یک فضای آرامش بخش و متعادل در محیط اتاق به منظور یاری به خواب شبانه بهتر است. اما شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که فکر می نمایند فنگ شویی یک سبک چینی در دکوراسیون داخلی است، اما اینطور نیست. فنگ شویی حتی به یک...

7 اسفند 1399

جملات حکیمانه و فلسفی در بیان اندیشمندان

جملات حکیمانه و فلسفی راهی به سوی آگاهی پیرامون خود و دنیا است. مجموعه جملات حکمت آمیز و فلسفی را که توسط بزرگان بیان شده، در خبرنگاران بخوانید.

6 اسفند 1399

شایعه در پرسپولیس؛ پیشنهاد 10 میلیاردی سپاهان و تراکتور به ترابی برای نیم فصل

بعضی اخبار غیر رسمی از پیشنهاد 10 میلیاردی دو باشگاه سپاهان و تراکتور به مهدی ترابی حکایت دارند.

6 اسفند 1399

ساخت 60 شناور داخلی تا سرانجام سال در دستور کار

خبرنگاران/هرمزگان مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به برنامه های توسعه ای این سازمان در راستای افزایش میزان تجارت دریایی و سرمایه گذاری بنادر شرق استان هرمزگان، گفت: با توجه به نیاز حوزه دریایی کشور، هم اکنون 26 فروند شناور درحال ساخت داریم...

5 اسفند 1399

اسلامی: خط ترانزیتی ایران به عراق و سوریه وصل می شود

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اهمیت مبادلات اقتصادی با کشور های محور مقاومت گفت: مذاکرات برای انجام ترانزیت از خاک عراق و اتصال ایران به خطوط ریلی این کشور به مراحل خوبی رسیده و در حال پیگیری است.

4 اسفند 1399

آخرین خبرها از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

دومین نشست خبری نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با ارائه توضیحاتی درخصوص میزان مشارکت ناشران، شیوه همکاری شرکت ملی پست در برگزاری این رویداد، برگزاری نمایشگاه کتاب سال آینده و نیز بیان برخی انتظارات برگزار گشت.

29 بهمن 1399

ذوالفقاری: همکاری مردم شرط پایدار کنترل کرونا است

تهران (پانا) - رئیس کمیته امنیتی، انتظامی و اجتماعی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه با همراهی و همدلی مردم توانستیم به مرحله مهار و کنترل این بیماری برسیم، گفت که باید در اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا نهایت دقت و حساسیت را داشته باشیم.

29 بهمن 1399

بورس، ارزش سهام عدالت در انتها معاملات امروز

خبرنگاران اقتصادی- در انتها معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت در مقایسه با روز گذشته، 2.6 درصد (309هزار تومان) کاهش یافت.

23 بهمن 1399

تأمین واکسن مورد نیاز زائران در صورت برگزاری حج

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: واکسن کرونای مورد نیاز زائران در صورت برگزاری حج تأمین می شود.

22 بهمن 1399

هشدار بایدن درباره سخت ترین دوره از همه گیری کرونا

خبرنگاران : رئیس جمهوری منتخب آمریکا هفته ها و ماه های آینده را یک دوره زمانی بسیار سخت برای این کشور توصیف کرد و گفت شاید سخت ترین دوره از همه گیری در پیش است. می دانم که شنیدن آن سخت است اما این حقیقت است.

17 بهمن 1399

وعده مهم بشار رسن به هواداران پرسپولیس

بشار رسن هافبک پیشین پرسپولیس مدعی شد که از حق ترانسفر او به باشگاه قطری مبلغی به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید و همچنین او از احتمال بازگشت به جمع سرخ های پایتخت ایران خبر داد.

11 بهمن 1399

محرومیت زدایی رویکرد اصلی بودجه 1400 است

خبرنگاران/اردبیل رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: محرومیت زدایی و تامین اعتبار برای تکمیل پروژه های زیربنایی و نیمه تمام در اولویت بودجه 1400 قرار گرفته است.

9 بهمن 1399

بهره مندی نفت مناطق مرکزی از ظرفیت های دانشگاهی

رئیس پژوهش و فناوری شرکت نفت مناطق مرکزی ایران ضمن آنالیز محورهای طرح های پژوهشی در حال اجرای این شرکت، از بهره مندی بهینه ظرفیت های دانشگاهی و همکاری با مراکز علمی و تحقیقاتی در داخل کشور برای پیشبرد و تحقق اهداف پژوهشی اطلاع داد.

6 بهمن 1399

عربستان سعودی وقوع حمله به یک نفتکش در بندر جده را تایید کرد

تلویزیون عربستان سعودی گفت که یک کشتی حامل سوخت در بندر جده این کشور هدف حمله یک قایق بمب گذاری شده نهاده شد.

2 بهمن 1399

هاشمی: دولت در 8 سال گذشته حتی یک واگن هم به شهرداری نداده است

رییس شورای شهر تهران گفت: خیلی بد است که هشت سال از دولت آقای روحانی گذشته باشد و ما حتی یک واگن هم دریافت نکرده باشیم گفت: دولت فکر می نماید که اگر الان این پول را خرج کند به این دولت نمی رسد.

28 دی 1399

شجاعی جشوقانی: کرونا باعث شد فلسفه از رویکرد تک رشتهای فاصله بگیرد، تاکید اردبیلی بر اصالت دادن به فرهنگ در بررسی پاندمی

به گزارش خبرنگاران، نشست نقش پژوهش های علوم انسانی در راهگشایی مسائل فرهنگی در هفته پژوهش با سخنرانی دو تن از استادان فلسفه و جامعه شناسی یکشنبه 23 آذر از سوی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار شد.

27 دی 1399

شمارقربانیان کرونا در آمریکا به 300 هزار نفر نزدیک شد

به گزارش خبرنگاران، وبگاه وُرلد میترز که آمار قربانیان و مبتلایان به کرونا در دنیا را اعلام می نماید، درباره آمریکا نوشت که شمار قربانیان ویروس کرونا (کووید 19) در این کشور طی یک شبانه روز گذشته با افزایشی چشمگیر به مرز 300 هزار نفر نزدیک شد.

19 دی 1399

خبرنگاران آموزش مناطق نارنجی غیرحضوری است

تهران-خبرنگاران- وزیر آموزش و پرورش گفت: در مناطق نارنجی فعالیت آموزشی به صورت غیرحضوری خواهد بود اما مدارس باحضور مدیر و حداقل کادر اجرایی فعال و بر فرآیند آموزش های حضوری نظارت خواهند کرد.

17 دی 1399

تحریم&zwnjهای جدید آمریکا علیه چین

وزیر خارجه آمریکا از تحریم های جدید علی مقامات سازمان کار جبهه متحد که بازوی خارجی حزب حاکم چین است، اطلاع داد.

17 دی 1399
تعداد: (229)