معرفی تعدادی از برترین شرکت های عمرانی و ساختمانی

به گزارش مجله سیاران، صنعت ساخت و ساز نقش کلیدی در اقتصاد هر کشوری دارد. در این صنعت میلیون ها نفر و شرکت های عمرانی زیادی فعالیت می نمایند. حال در این میان بعضی شرکت ها و مجموعه ها هستند که به واسطه سوابق کاری خود برجسته تر و مشهورتر از باقی شرکتها شده اند. با توجه به اینکه ساختمان سازی از جمله مشاغل پردرآمد هم هست، آیا تا بحال به این فکر نموده اید که کدام یک از شرکت های ساختمانی پربازده تر و خوش نام تر از دیگران هستند؟ در واقع پاسخ به این سوال برای افرادی که قصد دارند زمین و یا ساختمان خود را برای بازسازی و یا ساخت به دست شرکتهای پیمانکاری بسپارند، بسیار اهمیت دارد. چرا که با توجه به مبالغ بالایی که در این صنعت رد و بدل می گردد، کیفیت کار نهایی و تحویل به موقع ساختمان برای کارفرما بسیار مهم است. به این ترتیب بهتر است قبل از انتخاب شرکت ساختمانی موردنظر خود به بعضی نکات توجه داشته باشید. علاوه بر این می توانید با استناد به معروفیت و نظرات دیگران از میان برترین شرکت های عمرانی گزینه موردنظر خود را انتخاب کنید. شاید پیدا کردن برترین و مشهورترین شرکتهای عمرانی کمی برای شما سخت باشد؛ لذا ما در ادامه لیستی از این شرکت ها را تهیه نموده ایم.

معرفی تعدادی از برترین شرکت های عمرانی و ساختمانی

فهرست 5 شرکت عمرانی معتبر و مشهور

1.شرکت مرسل قالب

این شرکت فعالیت خود را از سال 1363 شروع نموده است و نام آن در واقع به پاس خدمات ارزشمند آقای مرسل طاحونی یکی از پیشکسوتان کارهای بتنی مرسل قالب نهاده شده است. فعالیت های این مجموعه در دو زمینه طراحی و ساخت قالب ابنیه و بخش دوم انبوه سازی مسکن است. این شرکت پروژه های عمرانی زیادی را در سراسر کشور نظارت و اجرا نموده است که از جمله آنها عبارتند از:

 • بیش از پنجاه واحد بیمارستان
 • بیش از پانزد مورد هتل
 • بیش از هفتاد واحد کارخانه
 • و…

2.شرکت ایستا دقیق سپاهان

شرکت ایستا دقیق سپاهان هم یکی از بزرگترین مجموعه های پیمانکاری در سطح کشور است که فقط در همین 5 سال اخیر توانسته بیش از 20 پروژه بزرگ دولتی و خصوصی را به انتها برساند. فعالیت های این مجموعه در راستای ساختمان سازی، محوطه سازی، بازسازی ساختمان، ابنیه سنگین فلزی، ابنیه سنگین بتنی، برج سازی، شبکه آبیاری زهکشی، شبکه جمع آوری و انتقال آب و فاضلاب و…..است.

این شرکت دارای کادری توانمند در برنامه ریزی و پیشبرد فرآیند ساخت پروژه ها است. علاوه بر این شرکت ایستا دقیق هم نظیر شرکت های معتبر و مطرح در سطوح فعالیتهای مهندسی سیویل، دارای تشخیص صلاحیت کشوری و رتبه بندی سراسری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور بوده و تا کنون در دو ر شته ابنیه و ساختمان و آب رتبه بندی شده است. به این ترتیب مجموعه فعالیت های شرکت ایستا دقیق طراحی ، نظارت و اجرای پروژه های عمرانی شامل ساختمان و انبوه سازی ، محوطه سازی ، آبیاری و زهکشی ، شبکه آب و فاضلاب شهری و روستایی ، عملیات سیویل تصفیه خانه های آب و فاضلاب ، تاسیسات و تجهیزات تصفیه خانه است.

3.شرکت سوپرپایپ

شرکت سوپرپایت اینترنشنال هم یکی از شرکت های مطرح در حوزه ساخت و ساز است. این شرکت در آخرین جشنواره مرکز تحقیقات ساختمانی در زمینه کیفیت محصولات رتبه فزونی گرفت. از این رو شعار این مجموعه هم کیفیت، نوآوری و افتخار است.

به همین دلیل همیشه کوشش در جهت توسعه صنعت ساخت و ساز را ادامه خواهد داد. به این ترتیب حوزه فعالیت های این مجموعه خدمات فنی مهندسی شامل محاسبات و برآوردها و نقشه های اجرایی، خدمات اجرایی ساخت و ساز و فراوری تاسیسات به روز صنعت ساخت و ساز است.

4.شرکت زاویه سازان هامان

شرکت زاویه سازان هامان که با نام تجاری استودیو معماری زاها شناخته می گردد، یکی از معتفزونین شرکتهای ساختمانی در کشور است و دارای سابقه فعالیت بیش از یک دهه در این زمینه است. حوزه فعالیت های این شرکت در زمینه ساخت، نظارت، مشاوره، اجرا، بازسازی، پیمانکاری و نوسازی ساختمان ها است. تعدادی از مشهورترین پروژه های این مجموعه ساخت ساختمان های گروه بانک سامان، بانک تجارت، ساختمان ایران کیش و..است.

5.شرکت عمرانی ایرانیان اطلس

این مجموعه که با ساخت و اجرای ساختمان های معروف و شاخص معروفیت بسیاری پیدا نموده است، همیشه در کوشش است که ساختمان هایی با استفاده از به روز ترین امکانات و فناوری ها بنا کند.

ویژگی های برترین شرکت های ساختمانی

مسلما زمانی یک شرکت ساختمانی در میان مردم معروف و مشهور می گردد که رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب نموده باشد. به این ترتیب مهم ترین ویژگی یک شرکت عمرانی خوب نظرات مثبت دیگر مشتریان راجع به آن شرکت است. شاید شما برای خرید خیلی از لوازم خود پیش از خرید نظرات دیگران را هم راجع به آن جویا شوید.

اما یکی دیگر از خصوصیات مهمی که لازمه شرکت های ساختمانی است، نظم و خوش قول بودن آنها است. چرا که همه ما تا به امروز افراد زیادی را دیده ایم که از دیر تحویل دادن ساختمانشان به وسیله پیمانکاران ناراضی هستند. به این ترتیب مهم ترین ویژگی های یک شرکت پیمانکاری خوب عبارتند از:

 1. نظم و هماهنگی میان کارکنان
 2. خوش قول و متعهد بودن
 3. استفاده از مصالح با کیفیت در صورتی که تهیه مصالح هم بر عهده شرکت باشد
 4. مجهز بودن به تجهیزات و ابزارآلات نو و به روز جهان
 5. ارائه برترین خدمات به مشتریان
 6. کوشش در جهت توسعه و پیشرفت شرکت
 7. و از همه مهم تر کوشش در جهت جلب رضایت مشتری

شرکت ایستا دقیق سپاهان از جمله برترین شرکت های عمرانی است که با استفاده از کادر متخصص و با تجربه تا به امروز بیش از 20 پروژه پیروز را در کارنامه خود ثبت نموده است. کارشناسان این مجموعه همیشه آماده خدمت رسانی و ارائه هدایت به مشتریان خود هستند.

منبع: اتاق
انتشار: 15 مرداد 1402 بروزرسانی: 15 مرداد 1402 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1701

به "معرفی تعدادی از برترین شرکت های عمرانی و ساختمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی تعدادی از برترین شرکت های عمرانی و ساختمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید