محسن حموله دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شد

به گزارش مجله سیاران، مدیرعامل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با صدور حکمی محسن حموله را به عنوان دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی منصوب کرد.

محسن حموله دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، فاضل نظری این انتصاب را به پیشنهاد معاون تولید کانون انجام داده و در این حکم اظهار امیدواری کرده است در سال جهش تولید و در ششمین دوره این جشنواره، گام های موثری در راستای توسعه کمی و کیفی صنعت اسباب بازی برداشته شود.

در همین حال با توجه به شرایط فعلی همه گیری ویروس کرونا و برگزاری مجازی این رویداد فرهنگی؛ تحقق اهداف والای جشنواره از رهگذر کمک به سازماندهی صنعت اسباب بازی، توسعه و ترویج کاربرد ها و کارکرد های بازی و اسباب بازی و تقویت ارتباط میان طراحان، تولیکنندگان و سرمایه گذاران حوزه اسباب بازی از مواردی است که مدیرعامل کانون در این حکم بر آن تاکید کرده است.

محسن حموله مدیرکل سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون است و در سال 1397 و 1398 نیز دبیری چهارمین و پنجمین دوره این جشنواره را بر عهده داشته است.

ششمین جشنواره ملی اسباب بازی قرار است از سوی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان با همکاری انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی، شورای نظارت بر طراحی، ساخت و توزیع اسباب بازی و ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، برگزار شود.

در این میان قرار است برگزاری این رویداد فرهنگی به صورت مجازی و فرآیندی صورت بگیرد به نحوی که بخش های متنوع جشنواره مانند بخش رقابتی، بخش علمی شامل برگزاری نشست ها و کارگاه های تخصصی، نمایشگاه های تخصصی و بازار اسباب بازی، به ترتیب تا انتها سال 1399 برگزار شود که فراخوان بخش های مختلف نیز به تدریج اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 815

به "محسن حموله دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن حموله دبیر ششمین جشنواره ملی اسباب بازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید