اسامی راه یافتگان به 3 بخش باقی مانده جشنواره هنر مقاومت اعلام شد

به گزارش مجله سیاران، اسامی راه یافتگان به 3 بخش باقی مانده پنجمین جشنواره هنر مقاومت در رشته های پرچم و کتیبه،گرافیک متحرک(موشن گرافی) و طراحی صنعتی اعلام شد.

اسامی راه یافتگان به 3 بخش باقی مانده جشنواره هنر مقاومت اعلام شد

به گزارش باشگاه مجله سیاران پویا به نقل از روابط عمومی پنجمین جشنواره هنرمقاومت، با معرفی راه یافتگان به 3 بخش پرچم و کتیبه،گرافیک متحرک(موشن گرافی) و طراحی صنعتی، فهرست آثار راه یافته به بخشهای مختلف این جشنواره تکمیل شد.

اسامی راه یافتگان به 3 بخش پرچم و کتیبه،گرافیک متحرک(موشن گرافی) و طراحی صنعتی به توضیح زیر است:

طراحی صنعتی

ارسلان قدیمی ، امیرحسین انصاری ، آرین داودیان ، ایمان پورگلیان ، تکتم شیبانی ، جهانگیر حسین پور ، حسام الدین جدی ، حسین شفیعی کمال آبادی ، رضا آقایی ، روح الله طهماسبی ، زینب قیصریه ، سارا طراوتی ، سمانه بزرگزاده ، سید مهدی میرحیدری ، سیده زینب علوی نژاد ، صادق کمیلی نژاد ، فرهنگ کاهرانی ، مجید ملک زاده ، مصطفی معمی وند

پرچم و کتیبه

بخش انقلاب فاطمی:

افهام مشهور ، محمود بازدار ، مصطفی بهمن ابادی ، مهدی دقیقی ، وهب رامزی ، زهرا بهرامی ، علیرضا میرزایی ، عمار ابوالفتحی ، فرزانه سادات ملکی ، حمید قربانپور ، منصوره جوادی پور ، محبوبه جوادی پور ، مریم سادات موسوی ، آزاده قربانی ، ریحانه سادات سجادی ، سمیه صاحبی ، زهرا نجفی ، نفیسه موسی الرضایی ، ثوبیه پروین ، فاطمه مرتضایی ، مسعود علیزاده ، منصوره باقری ، نعیمه کلی

بخش نصرتی لکم معده:

امین احمدی ، احسان جعفر پیشه ، حسین شیرازی ، محمودبازدار

بخش یا لثارات الحسین(ع):

احسان جعفر پیشه ، حسین شیرازی ، دانیال فرخ ، سینارعیت دوست ، علیرضا پوراکبری ، فاطمه سادات موسوی ، مجتبی حسن زاده ، محمد رازقی ، محمود بازدار ، مصطفی معمی وند ، مهدی دقیقی

بخش ان ینصرکم الله فلاغالب لکم:

احسان جعفر پیشه ، حمید قربانپور ، سینا رعیت دوست ، طاها محمدی ، مجتبی حسن زاده ، محمود بازدار ، مهدی دقیقی ، امیرحسین نصیری ، وهب رامزی

گرافیک متحرک

سجاد بنکدار ، داود زارعی ، محمد رضا صارمی ، احسان سنایی راد ، سید احسان حیدری ، کیارش باستانی ، افروز قلی زاده ، محمد مولانژاد ، ایوب حسین سنگی ، حامد پاشایی ، محمد رمه چی ، امیر اسدالله بنک دار ، رضا عربستانی ، روزبه شمشیری ، احمد کیانی ، مهدی مشکوری ، محمد مهدی جلالیان ، احسان سنایی راد ، محمد رمانزاده ، محمدرضا صارمی ، سمیه میرزایی زهان ، علی اکبر جوشقانی

لازم به ذکر است آثار برگزیده پنجمین جشنواره هنر مقاومت در نمایشگاه اصلی جشنواره که فردا از ساعت 17 در سالن شماره 2 کانون پرورش فکری کودک و نوجوان افتتاح می گردد، درمعرض دید عموم علاقمندان قرار می گیرند و از نفرات برتر در مراسم اختتامیه جشنواره تقدیر و تشکر خواهد شد.

انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح بهمن ماه امسال مرحله نهایی پنجمین جشنواره هنرمقاومت را با دبیری مسعود نجابتی و در ده بخش کارتون و کاریکاتور،عکس،طراحی صنعتی،تایپو گرافی،پرچم و کتیبه،تصویر سازی،گرافیک متحرک،نقاشی دیجیتال،پوستر،تبلیغات شهری و بخش ویژه علمی پژوهشی در تهران برگزار خواهد نمود.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 9 تیر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 402

به "اسامی راه یافتگان به 3 بخش باقی مانده جشنواره هنر مقاومت اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی راه یافتگان به 3 بخش باقی مانده جشنواره هنر مقاومت اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید