در میانگین زمان رسیدن کالا و مسافر به مقصد درحد کشورهای پیشرفته هستیم

به گزارش مجله سیاران، خبرنگاران/کرمانشاه معاون راهداری، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: در میانگین زمان رسیدن کالا و مسافر به مقصد از طریق حمل و نقل جاده ای، در حد کشورهای پیشرفته هستیم.

در میانگین زمان رسیدن کالا و مسافر به مقصد درحد کشورهای پیشرفته هستیم

حیدر مطاعی در آئین تکریم از فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و راهداران استان کرمانشاه که امروز(30 آذر) برگزار گشت، بابیان اینکه 90 درصد از جابجایی کالا و مسافر در ایران از طریق راه های زمینی و به ویژه جاده ها انجام می گیرد، اظهار کرد: با توجه به این مسئله و اهمیتی که جاده ها در حمل و نقل دارند، تمام تلاش ها این است که در این بخش زیرساخت هایی قوی داشته باشیم.

معاون سازمان راهداری کشور اظهار رد: علیرغم اینکه در بخش های مختلف برای تقویت زیرساخت ها با تحریم های استکبار جهانی روبرو شده ایم، با این وجود اقدامات انجام گرفته در این حوزه باعث شده تا سطح همواری جاده های ایران از متوسط جهانی بالاتر باشد.

وی همچنین با تاکید براینکه درحال حاضر هیچ مسئله ای برای جابجایی مسافر و کالا در کشور وجود ندارد، مطرح کرد: سرویس دهی جاده ها و ناوگان کشورمان در شرایط خوبی است و در میانگین مدت زمان رسیدن مسافر و کالا به مقصد درحد کشورهای پیشرفته هستیم.

مطاعی در ادامه به بارش های خوب زمستان سال گذشته و بهار امسال پس از چندسال کم آبی اشاره کرد و گفت: در طول این مدت فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و راهداران کشور به خوبی نقش خود را ایفا کردند و خللی در تردد کالا و مسافر بوجود نیامد.

وی همچنین بااشاره به تردد هفت میلیون مسافر در جاده های کشور طی ایام اربعین امسال، مطرح کرد: با پیگیری های مستمر و برنامه ریزی هایی که از قبل انجام گرفته بود، این جابجایی عظیم بدون هیچ مسئله ای انجام شد.

معاون سازمان راهداری شرح داد: هرچند در این مدت نمی دانستیم که چه تعداد زائر و از کدام مرز خروج و ورود دارند، اما با آمادگی کاملی که داشتیم نگذاشتیم مردم در جاده ها بمانند و جابجایی ها بخوبی انجام گرفت.

در این نشست، نمایندگان و فعالان حمل و نقل جاده ای، رانندگان و راهداران استان کرمانشاه به بیان برخی ازمسائل حوزه فعالیتشان پرداختند که معاون راهداری کشور قول پیگیری این مسائل را داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 37

به "در میانگین زمان رسیدن کالا و مسافر به مقصد درحد کشورهای پیشرفته هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در میانگین زمان رسیدن کالا و مسافر به مقصد درحد کشورهای پیشرفته هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید