واکنش بهزیستی به کتک زدن یک بیمار در مرکز نگهداری بیماران روانی

به گزارش مجله سیاران، مدیرکل بهزیستی البرز با اشاره به انتشار فیلم ضرب و شتم یک بیمار در مرکز نگهداران بیماران روانی مزمن گفت: برای ما قابل قبول نیست که در مراکز تحت نظارت تعرضی به مددجویان صورت می گیرد.

واکنش بهزیستی به کتک زدن یک بیمار در مرکز نگهداری بیماران روانی

به گزارش ایسنا، وجیهه محمدی فلاح با اشاره به اینکه مراکز نگهداری از معلولین به وسیله بخش خصوصی اداره می شوند و تحت نظارت بهزیستی استان هستند اظهار کرد: مددجویان ما خط قرمز ما هستند ما به حکم شرع، قانون و وظیفه موظف هستیم از افراد دارای معلولیت و جامعه هدف حمایت کنیم برای ما قابل قبول نیست که در مراکز تحت نظارت تعرضی به مددجویان صورت می گیرد و در صورت وجود چنین مسائلی با قاطعیت برخورد خواهیم نمود.

محمدی فلاح افزود: پیرو فیلم منتشر شده از مرکز شبانه روزی نگهداری بیماران روانی مزمن ایرانا واقع در شهرستان کرج بلافاصله کمیته اضطراری ماده 26 بهزیستی استان البرز امروز تشکیل شد و تصمیم به تعطیلی دائم مرکز گرفته شد و مدت 48 ساعت فرصت جهت ساماندهی سایر بیماران مقیم این مرکز در مراکز دیگر در نظر گرفته شد.

محمدی فلاح افزود؛ تمامی مراکز دارای مجوز از بهزیستی استان البرز در رصد کامل عملکردی و رفتاری قرار خواهند گرفت و درباره حقوق عامه و جامعه هدف بهزیستی هیچگونه اغماضی در کار نخواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1496

به "واکنش بهزیستی به کتک زدن یک بیمار در مرکز نگهداری بیماران روانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش بهزیستی به کتک زدن یک بیمار در مرکز نگهداری بیماران روانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید