مجردها هم می توانند در طرح جهش فراوری مسکن خانه دار شوند

به گزارش مجله سیاران، تهران (پانا) - رئیس کمیسیون عمران مجلس می گوید وزیر راه و شهرسازی قول داد که شرایط را برای متقاضیان قانون جهش فراوری مسکن تسهیل کند به گونه ای که حتی افراد مجرد هم امکان ثبت نام داشته باشند و هنگام تحویل مسکن عقدنامه و سند ازدواج خود را ارائه نمایند.

مجردها هم می توانند در طرح جهش فراوری مسکن خانه دار شوند

به گزارش خانه ملت، محمدرضا رضائی کوچی در تشریح نشست روز سه شنبه (27 مهر ماه)کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با وزیر راه و شهرسازی گفت: قانون جهش فراوری و تامین مسکن، انقلابی در حوزه مسکن و اشتغال در کشور ایجاد می نماید. از طرفی بسیاری از افراد جامعه که در شرایط عادی امکان خانه دار شدن را ندارد، بدین این وسیله خانه دار می شوند.

وی اظهار کرد: برای اجرای قانون جهش فراوری مسکن باید همراهی و هماهنگی کامل میان مجلس و دولت ایجاد گردد. البته آقای رستم قاسمی به عنوان نماینده دولت درحوزه مسکن و کمیسیون عمران از جانب مجلس تعامل بسیار خوبی و نزدیکی با یک دیگر دارند و معمولا هر دو هفته یک بار به صورت رسمی و غیر رسمی جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا قانون مذکور به صورت کامل عملیاتی گردد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، اضافه نمود: وزارت راه وشهرسازی اراده جدی برای ساخت 4 میلیون واحد مسکونی تا سرانجام دولت دارند. تمام مولفه ها برای تحقق این مهم ازجمله تامین زمین، تسهیلات بانکی و ... پیش بینی و هماهنگی خوبی نیز میان ارکان مختلف دولت ایجاد شده و وزرای دیگر نیز پای کار هستند. از این رو با توجه به اراده وزارت راه وشهرسازی خوش بین هستیم که یک میلیون واحد در سال ساخته گردد. از فردا نیز ثبت نام برای خانه های جهش فراوری مسکن شروع خواهد شد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اضافه نمود: بعلاوه وزیر راه و شهرسازی در کمیسیون عمران قول داد که شرایط را برای متقاضیان مسکن قانون جهش فراوری تسهیل کند به گونه ای که حتی افراد مجرد هم امکان ثبت نام داشته باشند و هنگام تحویل مسکن عقدنامه و سند ازدواج خود را ارائه نمایند. امیدواریم به زودی شاهد عملیاتی شدن این پروژه باشیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آبان 1400 بروزرسانی: 18 آبان 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1273

به "مجردها هم می توانند در طرح جهش فراوری مسکن خانه دار شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجردها هم می توانند در طرح جهش فراوری مسکن خانه دار شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید