فال ابجد امروز چهارشنبه 9 آذرماه 1401؛ عینک بدبینی به چشم نزنید!

به گزارش مجله سیاران، فال ابجد امروز چهارشنبه 9 آذرماه 1401؛ فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد.

فال ابجد امروز چهارشنبه 9 آذرماه 1401؛ عینک بدبینی به چشم نزنید!

خبرنگاران | انسان ها همواره در پی راهی برای فهمیدن آینده خود بوده اند؛ در ایران از قدیم الایام این عمل را با گرفتن انواع فال ها انجام می دهند.

به گزارش خبرنگاران ؛ فال حروف ابجد از جمله فال های قدیمی ای است که هواداران خاص خودش را دارد. حروف اَبجَد، شیوه ای برای مرتب سازی حروف زبان عربی است که برپایه الفبای اولیه خط فنیقی، مرتب شده اند. گاهی این شیوه در شماره گذاری موارد یا صفحات به کار می رود.

از الفبای ابجد برای متناظر کردن اعداد و واژه ها نیز استفاده می گردد. به این ترتیب که برای هر حرف واژه ای که بخواهند به عدد تبدیلش نمایند، عدد متناظر را از جدول زیر برمی دارند و اعداد به دست آمده را جمع می زنند. برای نمونه در این روش، واژهٔ علی برابر با 110 می گردد بعلاوه یاعلی برابر با 121 می باشد.

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می گردد. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می گردد. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند.

برای فال حروف ابجد به هر ماه طالعی نسبت داده اند که اسامی این ماه ها به ترتیب عبارت هستند از:

حمل

ثور

جوزا

سرطان

اسد

سنبله

مقدار

عقرب

قوس

جدی

دلو

حوت

در ادامه، فال ابجد امروز 9 آذر ماه را برای متولدین هر ماه آوردیم، با ما همراه باشید:

فروردین: د د ج

احتمال ایجاد مشاجره ای میان شما و همسر یا عشق زندگی تان وجود دارد، در چنین شرایطی بیشتر از همواره مواظب رفتار خود باشید و کاری نکنید که عشق زندگی تان از شما دلخور گردد. روز خوبی را برای شراکت شروع ننموده اید. به صلاح شماست که از هر گونه معامله دوری بگیرید و انجام کار های مالی مهم را به آینده واگذار کنید.

اردیبهشت: ب د آ

روحیه تان را از دست داده اید و مانند گذشته انرژی و نشاط ندارید، اما جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که خستگی بیش ازحد کار شما را به اینجا کشانده است و برای بهبود این روحیه، امروز قدری به خودتان استراحت دهید و خستگی و کسالت را از تن خود دور نمایید. قصد خرید طلا و جواهر یا کالای گران قیمتی را دارید، اما برای خرید شک نموده اید و نگران هستید که از این خرید ضرر کنید.

خرداد: آ آ ج

روز را با خیال راحت ادامه دهید و مطمئن باشید که به لحاظ سلامتی و شادابی چیزی کم وکسر نخواهید داشت. این شرایط را به فال نیک بگیرید و برنامه ای برای بودن در کنار دوستان و آشنایان ترتیب دهید و حسابی خوش بگذرانید. فرصتی دست می دهد تا در کنار دوستان و رفقای قدیمی بنشینید و از خاطره های خوش گذشته بگویید. نودادبرتر انسان صرفه جویی هستید و همواره به پس انداز فکر می کنید، این روحیه امروز به یاری شما می آید و به یاری اندوخته ای که قبلا کنار گذاشته بودید، مشکل مالی که برای شما پیش می آید را از سر راه بر می دارید.

تیر: آ د ب

مسئله ای که امروز با آن روبرو می شوید را به یاری اعتماد به نفس سرشاری که دارید از سر راه بردارید. پول چشمگیری به دست تان می رسد و بهتر است که قسمتی از آن را برای آینده پس انداز کنید. انسان حق به جانبی هستید و فکر می کنید که همواره حق با شما است، قبل از اینکه این روحیه شما را به فرد مستبد و زورگویی تبدیل کند، تغییر روحیه دهید و به نظرات دیگران احترام بیشتری بگذارید. در اوقات فراغت به کار خلاقانه ای که علاقه زیادی به آن دارید مشغول شوید. احتمال زیادی وجود دارد که از یکی از حرف های همسر یا عشق زندگی تان برداشت نامناسبی داشته باشید.

مرداد: د د د

روحیه ای مسئولیت پذیر دارید و لحظه ای از رسیدن به اطرافیان غافل نمی شوید، این روحیه هیچ اشکالی ندارد، اما گاهی اوقات زیاده روی می کنید و احتیاج های خودتان را به توقع های اطرافیان اولویت می دهید. در نتیجه از امروز جانب اعتدال را در پیش بگیرید و در کنار توجه و رسیدگی به اطرافیان، به فکر خودتان هم باشید. هزینه ای هنگفت را برای تحصیل خود یا یکی از اطرافیان باید خرج کنید. غم به دل خود راه ندهید چرا که در آینده ای نزدیک پولی به دستتان می رسد و جای خالی هزینه ای که امروز خرج می کنید به زودی پر خواهد شد.

شهریور: ج ج ب

احتمال زیادی وجود دارد که دچار مسمومیت غذایی شوید، در نتیجه بیشتر از همواره مواظب خوردوخوراک تان باشید. با فرصتی برای افزایش عایدی روبرو خواهید شد. از این فرصت به برترین شکل ممکن بهره ببرید و سودی چشمگیر به جیب بزنید. قرار است به تماشا یکی از فامیل های نزدیک بروید، در این مهمانی به شما خوش می گذرد و فرصتی پیدا می کنید تا ملاقاتی با اعضای فامیل تازه کنید. خبر مسرت بخش و غیرمنتظره ای به دست شما می رسد. این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظه های شادی را تجربه کنید.

مهر: ب آ ب

انرژی و سلامت لازم را برای انجام کار ها در طول روز حفظ خواهید کرد. به لطف این انرژی کار های روزانه را تمام و کمال به انتها برسانید. امروز شرایطی مهیا می گردد تا در کنار دوستان قدیمی خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. از کار های خلاف و ناپسند دوری کنید. در غیر این صورت دیری نخواهد پایید که کار های خلاف شما گریبان تان را می گیرد و گرفتار خواهید شد. خبری فرخنده و غیرمنتظره به دست شما می رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و لحظات شادی را برای اهل منزل به ارمغان بیاورید.

آبان: آ آ ج

انسان جذابی هستید و اطرافیان را مانند آهنربا به خود جذب می کنید، این روحیه را به فال نیک بگیرید و دامنه دوستان تان را توسعه دهید. مسائل مالی زیادی دارید، اما این مسائل به انتها می رسد و پس از مدت ها پولی روانه حساب های بانکی تان می گردد. از این اتفاق درس بگیرید و از امروز قسمتی از پول های خود را برای روز مبادا کنار بگذارید. همسر یا عشق زندگی تان امروز از دنده چپ بلند شده و اصلا حوصله شما را ندارد. ایشان را به حال خود بگذارید و مطمئن باشید پس از گذشت مدتی دوباره محبت عشق زندگی تان را جلب می کنید.

آذر: ج ج ج

عینک بدبینی به چشم زده اید و جهان را سرشار از موضوعات منفی و نگران نماینده می بینید، این رویکرد نه تنها شما را به لحاظ کاری از اطرافیان عقب انداخته است، بلکه به لحاظ روحی نیز به انسان افسرده ای تبدیل شده اید. در نتیجه امروز زمان مناسبی است که عینک بدبینی را از چشم بردارید و با نگاهی مثبت و آینده نگرانه زندگی را ادامه دهید. به خاطر داشته باشید که حسادت شما را به فرد منفوری درمیان اعضای خانواده تبدیل خواهد نمود. قصد خرید کالای مهمی را در سر دارید، امروز پولی به دست شما می رسد تا این کالای مهم را بخرید. فکر های بی شماری در سر دارید و شبی نیست که خواب آسوده ای تجربه کنید، به صلاح شما نیست که این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت فکری برای رسیدن به آرامش بردارید و شب هایی آسوده با خوبی عمیق را تجربه نمایید. با همسر یا عشق زندگی تان از محبت و صفا بگویید و غصه ها را فراموش کنید.

دی: د د آ

روحیه ای کسل و غمگین دارید و احساس می کنید این روحیه جلوی پیشرفت و موفقیت شما را گرفته است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت فکری به حال این شرایط بردارید و غصه ها را زمین بگذارید و با رویکردی شاد و با نشاط، زمینه را برای موفقیت های بیشتر آماده کنید. مدت زیادی است که به فکر پس انداز هستید، اما پولی برای پس انداز به دست تان نمی رسد. نودادبرتر به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان تلاش و تلاش شبانه روزی می گذرد. فرصتی پیدا می کنید تا کمی با خودتان خلوت نمایید و با انجام کار های مذهبی یا مراقبه، به آرامش برسید.

بهمن: ب آ آ

با انجام کار های آرامش بخش، فشار های زندگی را کاهش دهید. کار ها را جدی نمی گیرید و در انجام کار های مهم سهل انگاری می کنید، اجازه ندهید این روحیه کار دست تان بدهد. احساس دلتنگی می کنید و دل تان برای یکی از دوستان یا آشنایان حسابی تنگ شده است. در اولین فرصت با این دوست تماس بگیرید و ملاقات ها را تازه کنید. اجازه ندهید تلاش هایی که در زندگی کشیده اید به راحتی از بین برود. همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما ثابت می نماید که بیشتر از همواره دوست تان دارد.

اسفند: ج ج ج

روز شلوغی را شروع نموده اید و کار های زیادی برای انجام دادن دارید، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که کار های امروز به خوبی و خوشی انجام می گردد و فرصتی پیدا می کنید تا در انتهای روز، قدری خستگی در کنید و استراحت نمایید. نودادبرتر از کسی پولی قرض کره اید، اما امروز اگر حتی از زیر سنگ هم شده این پول را فراهم کنید، چرا که اگر پول این فرد را ندهید، آبروی تان به باد خواهد داد. یکی از اعضای خانواده به دستاورد مهمی در زندگی رسیده است و امروز به علت رسیدن به این دستاورد، از وی قدردانی می گردد.

منبع: فرادید
انتشار: 30 آذر 1401 بروزرسانی: 30 آذر 1401 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1603

به "فال ابجد امروز چهارشنبه 9 آذرماه 1401؛ عینک بدبینی به چشم نزنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال ابجد امروز چهارشنبه 9 آذرماه 1401؛ عینک بدبینی به چشم نزنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید