سه راهی فیروزآباد - خلخال روشن شد

به گزارش مجله سیاران، با تکمیل و بهره برداری از پروژه عملیات اجرایی ایجاد امکانات روشنایی در سه راهی خلخال - فیروزآباد واقع در جهت ارتباطی اردبیل - سرچم این تقاطع تاریک روشن شد.

سه راهی فیروزآباد - خلخال روشن شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، فرشاد سیدی، رئیس شرکت توزیع نیروی برق خلخال در استان اردبیل گفت: بدنبال درخواست اهالی منطقه مبنی بر وجود مشکل تاریکی در تقاطع اردبیل، سرچم به خلخال در منطقه فیروزآباد شهرستان کوثر شرکت برق خلخال باهمکاری اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان و همچنین همکاری شرکت توزیع نیروی برق شهرستان کوثر اقدام به راه اندازی سیستم روشنایی این تقاطع کرد.

وی اظهارداشت: عملیات اجرایی این پروژه با نصب 5 پایه فلزی و چراغ های 400 واتی با صرف اعتباری بالغ بر 400 میلیون ریال از منابع اعتباری داخلی شرکت برف در مدت 10 روز اجرا شد.

او گفت: با بهره برداری از سیستم روشنایی در این محل مشکل تردد مسافران در شب هنگام برای سوار شدن به اتوبوس های مسافربری خطوط اردبیل - تهران و یا رد شدن از تقاطع برای تردد به خلخال به علت مشکل محدودید دید ناشی از تاریکی در زمان شب از این سه راهی برای همیشه حل شد.

راه اصلی خلخال - فیروزآباد به طول 27 کیلومتر بخشی از راه جدید خلخال - اردبیل بوده که در سه راهی میکائیل آباد این جاده را به جاده ارتباطی اردبیل - سرچم متصل و امکان دسترسی مردم این منطقه را به مرکز کشور و استان از طریق این تقاطع فراهم می کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 58

به "سه راهی فیروزآباد - خلخال روشن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه راهی فیروزآباد - خلخال روشن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید