رهبر شیعیان نیجریه از 43 ترکش در بدنش رنج می برد

به گزارش مجله سیاران، دولت نیجریه در حالی به شیخ زکزاکی اجازه پیگیری فرایند درمان را نمی دهد که به گفته منابع بیمارستانی، هنوز 43 ترکش در بدن وی وجود دارد.

رهبر شیعیان نیجریه از 43 ترکش در بدنش رنج می برد

به گزارش گروه سیاسی مجله سیاران، دفتر سیاسی رسانه اى مقاومت اسلامى نُجَباء (از نیروهای جهادی در عراق و سوریه) در صفحه رسمى توئیتری خود نوشت: رهبر شیعیان نیجریه از 43 ترکش در بدنش رنج می برد. دولت نیجریه در حالی به شیخ زکزاکی اجازه پیگیری فرایند درمان را نمی دهد که به گفته منابع بیمارستانی، هنوز 43 ترکش در بدن وی وجود دارد.

منابع بیمارستانی و نزدیکان شیخ زکزاکی با انتشار تصویری از گزارش عکس برداری که چندی قبل از بدن شیخ اجرا شده، گفتند: چشم چپ وی به طور کامل بر اثر شلیک گلوله ارتش تروریست نیجریه از بین رفته است.

در بیانیه نزدیکان شیخ زکزاکی درباره این عکس برداری رادیولوژی آمده است: تمام جهان آگاه است که شیخ زکزاکی به مداوای پزشکی فوری نیاز دارد، اما گروه جنایتکاران و کودک کُشان بدنامی که سه فرزند وی را با قساوت به قتل رساندند، عامدانه مانع رسیدن کمک های پزشکی می شوند.

چندی قبل نیز، 187 پزشک ایرانی و غیرایرانی با اشاره به شاخص های حیاتی و معاینات بالینی رهبر جنبش اسلامی نیجریه درباره فراگیر شدن مسمومیت سربی در خون و بافت های بدن شیخ ابراهیم زکزاکی هشدار دادند و تاکید کردند وی باید هرچه زودتر به یک بیمارستان تخصصی منتقل شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 70

به "رهبر شیعیان نیجریه از 43 ترکش در بدنش رنج می برد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبر شیعیان نیجریه از 43 ترکش در بدنش رنج می برد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید