خم شدن وزیر دفاع برای بستن بند کفش دانش آموز

به گزارش مجله سیاران، ویدئوی اقدام وزیر دفاع پیشین مالزی در یک مراسم رسمی در بستن کفش دانش آموز مورد توجه کاربران محلی قرار گرفته است.

خم شدن وزیر دفاع برای بستن بند کفش دانش آموز

خبرنگاران - شاید یکی از جالب ترین خاطرات ما از دوران کودکی زمانی بود که والدین یا خواهر و برادرمان بند کفش هایمان را می بستند، مخصوصا زمانی که راهی مدرسه می شدیم. بنا به گزارش گوود مالزیا، به تازگی وزیر دفاع پیشین مالزی این خاطره شیرین را برای یک دانش آموز این کشور در مراسم رسمی ملاقات با او بازآفرینی کرد.

هشام الدین حسین، به شکلی غیرمنتظره با خم شدن روی سِن اقدام به بستن بند کفش این دانش آموز کرد. این اتفاق روز 17 ژانویه در مراسمی که آقای حسین اقلام کمکی را میان دانش آموزان توزیع می کرد رخ داد. پس از آنکه یک دانش آموز دبیرستانی با نام ادیب روی سن آمد وزیر دفاع مالزی متوجه بازبودن بند کفش های وی شد.

در ویدئویی که در تیک تاک منتشر شده مشاهده می گردد آقای هشام الدین حسین، این دانش آموز را از بازبودن بند کفشش آگاه می نماید. با این حال او لحظاتی بعد خودش خم شده و با نشستن روی زمین اقدام به بستن بند کفش این دانش آموز می نماید.

بیشتر بخوانید

بند کفش این دانش آموز به درستی بسته نشده و باز شده بود با این حال هیچ کسی انتظار نداشت وزیر دفاع مالزی شخصا اقدام به بستن بند کفش این دانش آموز کند. هنگامی که وزیر دفاع برای بستن بند کفش ادیب روی زمین چمباتمه زد حضار در سالن برای فروتنی او کف زدند. این ویدئو علاوه بر تیک تاک در فیسبوک نیز منتشر شد و کاربران وزیر دفاع پیشین مالزی را مورد تمجید قرار دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1411

به "خم شدن وزیر دفاع برای بستن بند کفش دانش آموز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خم شدن وزیر دفاع برای بستن بند کفش دانش آموز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید