خبرنگاران یکی از صفحات ترامپ در شبکه اجتماعی تعلیق شد

به گزارش مجله سیاران، نیویورک- خبرنگاران- شبکه مجازی توئیچ حساب کربری دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را به خاطر انتشار مطالب نفرت انگیز، به حالت تعلیق درآورد.

خبرنگاران یکی از صفحات ترامپ در شبکه اجتماعی تعلیق شد

توئیچ که یک شبکه اجتماعی متعلق به جف بزوس مالک شرکت آمازون است، روز دوشنبه اعلام کرد به طور موقت حساب کاربری دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را به خاطر رفتار نفرت انگیز ناشی از انتشار یک فیلم از سخنان وی را به طور موقت تعلیق کرده است.

یک سخنگوی توئیچ به فاکس نیوز ارگان حامی ترامپ گفت رفتار نفرت انگیز در توئیج مجاز نیست. بر اساس سیاست های ما، کانال رئیس جمهوری ترامپ برای آنکه بتواند در این فضا فیلمی را منتشر کند، به صورت موقت تعلیق و محتوای متخلفانه آن، حذف شده است.

وی افزود: زمانی که کارزار انتخاباتی ترامپ در سال 2019 به توئیچ متصل شد، هشدار دادیم که باید دستورالعمل ها و سیاست های مربوط به این شبکه باید رعایت شوند.

وی دستورالعمل های تعامل و قوانین رفتار نفرت انگیز اینگونه شرح داد رفتار منفور، هرگونه محتوا یا فعالیتی است که باعث ترویج، تشویق یا تسهیل تبعیض، هتک حرمت، آزار و اذیت یا خشونت مبتنی بر نژاد، قومیت، منش ملی، مذهب، جنس و جنسیت، هویت جنسیتی، گرایش جنسی، سن، ناتوانی یا شرایط جدی پزشکی یا شرایط بازنشستگی ممنوع است. هرگونه رفتار نفرت انگیز تخلف تحمل ناپذیر تلقی می شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 6 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 513

به "خبرنگاران یکی از صفحات ترامپ در شبکه اجتماعی تعلیق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران یکی از صفحات ترامپ در شبکه اجتماعی تعلیق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید