انگلیس برای اولین مرتبه فینالیست جام ملت های اروپا شد

به گزارش مجله سیاران، دومین ملاقات مرحله نیمه نهایی یورو 2020 هم در استادیوم ومبلی لندن بین انگلیس و دانمارک برگزار گردید که سه شیر با رجحان 2 بر یک در این ملاقات فینالیست شد.

انگلیس برای اولین مرتبه فینالیست جام ملت های اروپا شد

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز اروپا دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

در 30 دقیقه ابتدایی بازی به تناوب هردو تیم موقعیت هایی با شوت هایی که زدند داشتند، تا این که قفل دروازه انگلیس در این تورنمنت را دامسگارد شکست . ستاره دانمارک با ضربه ایستگاهی تماشایی توپ را به تور دروازه پیکفورد چسباند. پس از گل دانمارک، انگلیس هجومی تر شد و دقیقه 39 با پاس ساکا و ضربه اشتباه کیائر به سمت دروازه خودی به گل رسیدند. دقیقه 55 ضربه سر مگوایر به گوشه دروازه اشمایکل رفت که سنگربان دانمارک با شیرجه ای عالی آن را مهار کرد. حملات انگلیس ادامه پیدا کرد و دانمارک عقب نشسته بود. در نهایت هیچ گلی در این نیمه رد و بدل نشد تا بازی به وقت های اضافه برود. اولین فرصت خوب وقت های اضافه را هم انگلیس خلق کرد. شوت کین در دقیقه 94 به زاویه مخالف را باز هم اشمایکل گرفت تا دروازه تیمش در این صحنه فرو نریزد. دقیقه 98 هم شوت گریلیش را اشمایکل با مشت برگشت داد. استرلینگ در نهایت از حرکاتش یک ضربه پنالتی گرفت که دقیقه 104 کین آن را به دستان اشمایکل کوبید، اما در برگشت گل دوم انگلیس را به ثمر رساند.

در ادامه انگلیس با کنترل بازی کمتر فرصت به دانمارک داد و نتیجه را حفظ کرد تا برای نخستین مرتبه فینالیست جام ملت های اروپا گردد. دانمارک هم بازنده و تیم سربلند جام لقب گرفت. انگلیس در فینال روز یکشنبه حریف ایتالیا خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 9 مرداد 1400 بروزرسانی: 9 مرداد 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1156

به "انگلیس برای اولین مرتبه فینالیست جام ملت های اروپا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس برای اولین مرتبه فینالیست جام ملت های اروپا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید