پوریا پورسرخ: خوشحالم که اولین تجربه اجرای من در یک مسابقه کاملاً ایرانی بود

به گزارش مجله سیاران، آخرین اجرای پوریا پورسرخ در فصل اول مسابقه ایرانیش رقم خورد. مسابقه ای که از صفر تا صد آن را بازی های ایرانی تشکیل می داد که به نوبه خود برگ برنده این مسابقه نیز به شمار می رفت.

پوریا پورسرخ: خوشحالم که اولین تجربه اجرای من در یک مسابقه کاملاً ایرانی بود

یکی از نکات قابل توجه این مسابقه و شاید مسابقات دیگری که این روزها از آنتن شبکه های مختلف شاهد آن هستیم، اجرای بازیگران شناخته شده در این برنامه هاست. اتفاقی که با نقدها بسیاری نیز روبرو بوده و هست اما به گفته احسان ارغوانی، تهیه کننده این برنامه در ایرانیش مثال نقض این نقدها را شاهد بودیم.

ارغوانی در این باره بیان داشت: پوریا پورسرخ یکی از بازیگران شناخته شده و خوش قریحه کشورمان است که به خوبی توانست از پسِ اجرا برآید و پیروز ظاهر گردد. بیشتر کارشناسان معتقدند که اجرای پورسرخ یک اجرای دقیق و با رعایت نکات مختلف در این زمینه به شمار می رود.

پوریا پورسرخ نیز با ابراز مسروری از اینکه اولین تجربه اجرای تلویزیونی اش در یک مسابقه کاملا ایرانی بوده، بیان داشت: ایرانیش ویژگی خوبی که دارد این است که هیچ تقلیدی از برنامه دیگری در آن صورت نگرفته و مسابقات و بازی های قدیمی ایرانی بعد از به روزرسانی اجرا شدند. این به نظرم می تواند آزمون سخت و چالش برانگیزی باشد.

پورسرخ در ادامه به زنده کردن فرهنگ بازی در خانواده ها اشاره نمود و گفت: اجرای این مسابقه ادای دینی بود به نسل های گذشته و زنده کردن فرهنگ بازی کردن در میان خانواده ها و این نکته یادآوری شد که در گذشته که اینترنت و رایانه نبود و نگاه ما بیشتر از اینکه به صفحه مانیتور خیره باشد به آدم های اطراف بود چقدر شرایط زندگی متفاوت بود.

وی ادامه داد: خیلی از بازی هایی که به دست فراموشی سپرده شده اند در این مسابقه به رقابت گذاشته شدند، به علاوه معلومات عمومی در زمینه تاریخ و فرهنگ اقوام ایرانی چاشنی این مسابقه بود.

پورسرخ تاکید نمود: ایرانیش تجربه خوبی در اجرای تلویزیونی برای من به شمار می رود و اینکه می توانیم سنت بازی کردن را دوباره زنده کنیم و باعث جذب نسل جدید به بازی های سنتی مان شویم، برای من مسرور کننده است.

منبع: همگردی
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1020

به "پوریا پورسرخ: خوشحالم که اولین تجربه اجرای من در یک مسابقه کاملاً ایرانی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوریا پورسرخ: خوشحالم که اولین تجربه اجرای من در یک مسابقه کاملاً ایرانی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید