پخش فیلم هایی با بازی مایکل داگلاس از شبکه نمایش

به گزارش مجله سیاران، تهران (پانا) - شبکه نمایش در هفته پیش رو و در بخش صحنه گران، فیلم هایی با بازیگری مایکل داگلاس را مرور می کند.

پخش فیلم هایی با بازی مایکل داگلاس از شبکه نمایش

به گزارش روابط عمومی شبکه نمایش، این شبکه در بخش ژانر موضوعی منتخب هفتگی خود به فیلم هایی با مضمون دریانوردی پرداخته و در بخش صحنه گران، فیلم هایی با بازیگری مایکل داگلاس را مرور می کند.

در باکس ساعت 13 شبکه نمایش که به پخش فیلم و تله فیلم های ایرانی اختصاص دارد، از شنبه 20 تا جمعه 26 دی ماه به ترتیب فیلم های: امیرکبیر (در سالروز شهادت امبیرکبیر)، سفر، گروگان روز بر می خیزد، یه روز ابری بدون بارون، ترنج، گور به گور و عملیات سری(در سالروز فرار شاه) از این شبکه پخش می شوند.

فیلم هایی که با مضمون دریانوردی در بخش ژانر منتخب هفتگی از شنبه تا جمعه در ساعت 19 پخش می شوند: طوفان سفید، زندگی پی، دور افتاده، کاپیتان هوراشیو، جنگ نفتکشها، آبی بیکران و استاد و فرمانده هستند.

این شبکه در بخش صحنه گران به مرور آثار مایکل داگلاس می پردازد. او دو جایزهٔ اسکار در مقام تهیه کننده فیلم پرواز بر فراز آشیانهٔ فاخته و بازیگر فیلم وال استریت دریافت کرده است.

فیلم های این بازیگر با عناوین: وال استریت، سلطان رویاها، مرد مورچه ای، اتاق ستاره، سقوط، بازی و چیزی نگو از شنبه تا جمعه به ترتیب در ساعت 21 به روی آنتن می فرایند.

فیلم های بخش جذاب شبکه نمایش به ترتیب از شنبه تا جمعه فیلم های: ببر خیزان اژدهای نهان2، وزیر کاتوه، توطئه گران، عملیات نجات عروسک، من یک افسانه ام، هشت میلیمتری و نبات هستند که ساعت 23 پخش خواهند شد.

در بخش کلاسیک ساعت یک بامداد این شبکه فیلم های: غروب تبهکاران، مرد سوم، رولر کاستر، روح خانم میور، زورو، پرنده باز آلکاتراز و حماسه جودو از شنبه تا جمعه برای مخاطبان پخش می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 853

به "پخش فیلم هایی با بازی مایکل داگلاس از شبکه نمایش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش فیلم هایی با بازی مایکل داگلاس از شبکه نمایش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید