پاسپورت واکسن فدرال از روز 30 اکتبر قابل استفاده خواهد بود

به گزارش مجله سیاران، به گزارش خبرنگاران و به نقل از Vancouver Sun، ساکنان بریتیش کلمبیا از روز 30 اکتبر به 2 نوع پاسپورت واکسن احتیاج خواهند داشت؛ یکی برای مکان های داخل استان، و دیگری برای سفر به سایر استان ها یا قلمروهای کانادا. این دو نوع کارت واکسن به ترتیب استانی و فدرال نامیده می شوند.

پاسپورت واکسن فدرال از روز 30 اکتبر قابل استفاده خواهد بود

در حال حاضر، شهروندان بریتیش کلمبیا تنها دارای کارت واکسن استانی هستند. کارت واکسن فدرال از روز 30 اکتبر قابل دریافت بوده، و به احتمال زیاد برای سفرهای بین الملل نیز موردتأیید خواهد بود.

آقای جان هورگان، نخست وزیر بریتیش کلمبیا، الزام استفاده از پاسپورت واکسن فدرال را با اشاره به این موضوع مطرح نمود که پاسپورت واکسن استانی فاقد اطلاعات کافی برای سفر به سایر منطقه ها است. در واقع، در کارت واکسن نو که در سطح استانی و فدرال قابل استفاده است، کلمه کانادا بالای کد QR آن درج شده، و اطلاعاتی از جمله نوع واکسن، تاریخ واکسیناسیون و تعداد دوزهای دریافتی را نشان می دهد. در حالی که کارت واکسن استانی صرفا گویای واکسینه شدن فرد است.

چندین استان و قلمرو دیگر در کانادا نیز کارت واکسن نوی را برای موارد فدرال در نظر گرفته اند؛ از جمله نیوفاندلند و لابرادور، نوا اسکوشیا، کبک، انتاریو، نوناووت، ساسکاچوان، قلمروهای شمال غربی، و یوکان.

بدین ترتیب، از 30 اکتبر، افراد بالای 12 سال بریتیش کلمبیا که مایل به سفر به سایر منطقه ها کانادا با هواپیما یا قطار هستند، باید کارت واکسن فدرال را به صورت آنلاین دریافت نمایند. افراد واکسینه نشده نیز تا 30 نوامبر فرصت دارند تا نتیجه منفی تست کرونا را نشان دهند.

منبع: خبرکانادا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1291

به "پاسپورت واکسن فدرال از روز 30 اکتبر قابل استفاده خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسپورت واکسن فدرال از روز 30 اکتبر قابل استفاده خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید