وعده مهم بشار رسن به هواداران پرسپولیس

به گزارش مجله سیاران، بشار رسن هافبک پیشین پرسپولیس مدعی شد که از حق ترانسفر او به باشگاه قطری مبلغی به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید و همچنین او از احتمال بازگشت به جمع سرخ های پایتخت ایران خبر داد.

وعده مهم بشار رسن به هواداران پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، بشار رسن هافبک پیشین پرسپولیس مدعی شد که از حق ترانسفر او به باشگاه قطری مبلغی به باشگاه پرسپولیس خواهد رسید و همچنین او از احتمال بازگشت به جمع سرخ های پایتخت ایران خبر داد.

بدون شک یکی از بهترین خارجی هایی که طی سال های اخیر به فوتبال ما آمد بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس بود.

بشار آن قدر خوب بود و درخشید که هر سال در فصل جابجایی به یکی از دغدغه های مهم هواداران پرسپولیس تبدیل می شد که بالاخره این بازیکن قراردادش را تمدید می کند یا خیر.

بعد از شوک اول به پرسپولیسی ها به خاطر شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا بلافاصله شوک دوم هم از راه رسید و دقایقی پس از سوت انتها بازی بشار گفت از پرسپولیس جدا خواهد شد و همراه تیم به تهران برنمی شود تا روز تلخ هواداران این تیم تلخ تر شود.

آن طور که مشخص است بشار در آستانه عقد قرارداد با القطر است تا چند فصلی در این تیم توپ بزند. فرصتی دست داد تا دقایقی با بشار صحبت کنیم.

می خواهم ابتدا از فینال شروع کنم. پرسپولیس مستحق شکست مقابل اولسان بود؟

نه اصلاً حقمان باخت در فینال نبود. به نظرم تیم ما خوب بازی کرد و در بسکمک از دقایق بازی حاکم توپ و میدان بودیم و موقعیت های خوبی هم داشتیم که می توانستیم به گل های بیشتری برسیم، ولی روی دو اتفاق و دو پنالتی دروازه ما باز شد. ما در راه رسیدن به فینال قدرت و شایستگی خودمان را نشان دادیم و امیدوار بودیم بازی ها را با قهرمانی تمام کنیم، ولی متأسفانه شرایط بازی به نفع ما رقم نخورد و نایب قهرمان شدیم. می دانم هواداران پرسپولیس خیلی منتظر قهرمانی ما بودند، ولی نتوانستیم آن ها را شاد کنیم و شرمنده شان شدیم.

خیلی ها معتقدند بسیار سخت است دوباره پرسپولیس به فینال آسیا برسد. نظر تو چیست؟

ما در سه فصل اخیر دو بار به فینال آسیا رسیدیم و نشان دادیم یکی از قدرت های قاره هستیم. مطمئن باشید پرسپولیس ایران باز هم توانایی رسیدن به فینال را دارد و در آینده این اتفاق خواهد افتاد.

پرسپولیسی ها در شوک باخت به اولسان بودند که تو با اعلام خبر جدایی ات دومین شوک را به آن ها وارد کردی.

اول می خواهم بگویم خیلی دلم می خواست با قهرمانی از تیم جدا شوم و انتها کار من با پرسپولیس با دریافت جام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا همراه می شد، ولی متأسفانه آن طور که دوست داشتم نشد. من از چند ماه قبل به باشگاه گفتم به خاطر شرایطی که دارم می خواهم جدا شوم، ولی آن ها قبول نکردند، چون چند بازیکن از جمع ما جدا شدند و تیم برای حضور در بازی های لیگ برتر و فینال آسیا نیاز به من داشت. من هم قبول کردم تا انتها لیگ قهرمانان همراه پرسپولیس باشم و به تیم کمک کنم و بعد از فینال جدا شوم. این یک توافق بین من و مدیران باشگاه بود. باید از رسول پناه هم تشکر کنم که شرایط مرا درک کردند و اجازه دادند جدا شوم.

ولی سرمربی تیم اصلاً در جریان جدایی تو نبود.

من در این مورد چیزی نمی دانم، چون با مدیریت قبلی توافق کرده بودم.

از جدایی تو چقدر به پرسپولیس می رسد؟

نمی خواهم در این خصوص حرف بزنم. گفتم که این یک توافق بود بین من و باشگاه پرسپولیس. ولی قطعاً مقداری پول به باشگاه خواهد رسید.

هواداران پرسپولیس خیلی از جدایی تو ناراحت هستند. چه صحبتی با آن ها داری؟

من ارتباط عاطفی با هواداران پرسپولیس دارم و آن ها می دانند که همه جا از خوبی و محبت آن ها حرف می زنم. لطف هایی که طی این سال ها به من کردند را محال است فراموش کنم. آن ها همیشه در قلب من خواهند ماند. به هواداران پرسپولیس می گویم مثل همیشه پشت تیمشان باشند و از کادر فنی و بازیکنان حمایت کنند تا بهترین نتایج به دست بیاید.

موقع خداحافظی از همبازیانت هم کمی احساساتی شدی.

خب من چند سال عالی در کنارشان داشتم. آن ها دوستان بسیار خوبم هستند، طبیعی است که جدایی برایمان سخت باشد. قطعاً دلم برایشان تنگ خواهد شد. امیدوارم در آینده بهترین اتفاقات برایشان بیفتد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 بهمن 1399 بروزرسانی: 11 بهمن 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 828

به "وعده مهم بشار رسن به هواداران پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده مهم بشار رسن به هواداران پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید