رمضانی: تربیت از دل هنر و فرهنگ شکل می گیرد

به گزارش مجله سیاران، تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی تاکید نمود تا زمانی که هنر و فرهنگ به حوزه خسته کننده آموزش ورود پیدا نکند از دل آن تربیت صورت نمی گیرد.

رمضانی: تربیت از دل هنر و فرهنگ شکل می گیرد

علی رمضانی در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی هنری معلمان هنرمند که شامگاه امشب 10 خردادماه به میزبانی شیراز برگزار و به طور زنده از شبکه شاد پخش شد با بیان اینکه با برگزاری این جشنواره ارتباط دانش آموزان با گنجینه ارزشمند هنرمندان کشور برقرار شده است اظهار کرد: تا زمانی که هنر و فرهنگ به حوزه خسته نماینده آموزش ورود پیدا نکند از دل آن تربیت صورت نمی گیرد.

وی اضافه نمود: حضور هنرمندان عظیم کشور که با شوق به یاری آموزش و پرورش آمدند تا کار زمین مانده و غفلت شده هنر را راه بیاندازند بسیار ارزشمند است.

رمضانی با بیان اینکه برای برگزاری این جشنواره در 42 رشته هنرمندان به یاری ما آمدند ادامه داد: دانش آموزان ما تشنه هنر هستند این جشنواره باعث شد هنر اصیل را بیاموزند. استان فارس که نمونه کشور است در این راه به یاری ما آمد. انتظار داریم در سالیان بعد این راستا تعطیل نشود.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی تاکید نمود: با برگزاری این جشنواره یک جریان سازی با یاری معلمان صورت گرفت باید معلمان و هنرمندان بیشتری در این راستا همراه شوند و خانواده ها نیز در این کار ورود پیدا نمایند.

وی گفت: باید از 22 هزار و 80 هزار همکار هنرمند کشور تشکر کنم عظیمترین افتخار ما این است که مقام رسمی کشور یک هنرمند هستند ما نیز باید از این سرمایه استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1114

به "رمضانی: تربیت از دل هنر و فرهنگ شکل می گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رمضانی: تربیت از دل هنر و فرهنگ شکل می گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید