رشته معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده در دانشگاه امام صادق(ع) پذیرش می شود

به گزارش مجله سیاران، طبق اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 رشته معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده به عنوان رشته دهم با کد ضریب 1 توسط دانشگاه امام صادق (ع) پذیرش می شود.

رشته معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده در دانشگاه امام صادق(ع) پذیرش می شود

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله سیاران، با انتشار اصلاحات دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 ضرایب و دروس برخی از رشته ها تغییر کرد. با توجه به اینکه مجموعه رشته فقه و حقوق در مقطع کارشناسی ارشد دارای گرایشات متنوعی است و داوطلبان باید ظرف مدت 2 ماه با این تغییرات وفق یابند به بررسی تغییر ضرایب و دروس مجموعه فقه و حقوق ارشد 99 که شامل گرایش های فقه و مبانی حقوق اسلامی، فقه مقارن و حقوق خصوصی اسلامی، فقه مقارن و حقوق عمومی اسلامی، فقه مقارن و حقوق جزای اسلامی، مذاهب فقهی، فقه سیاسی، فقه و حقوق خانواده، فقه و حقوق جزا، فقه و حقوق خصوصی می شود، پرداختیم.

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه فقه و حقوق با توجه به گرایش مدنظرشان لازم است به سؤالات تعدادی از 4 سرفصل آزمون کارشناسی ارشد رشته مجموعه فقه و حقوق زبان عمومی و تخصصی انگلیسی، زبان عربی، فقه، اصول که در دفترچه ثبت نام کنکور ارشد معرفی شده، پاسخ دهند.

مطابق دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 99 که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است، برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته فقه و حقوق نیازی به داشتن مدرک کارشناسی با رشته مرتبط نیست. فارغ التحصیلان کلیه رشته های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور مجاز به ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد این رشته هستند.

با توجه به اصلاحات اجرا شده در دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد سال 99 رشته معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده به عنوان رشته دهم با کد ضریب 1 توسط دانشگاه امام صادق (ع) پذیرش می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 160

به "رشته معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده در دانشگاه امام صادق(ع) پذیرش می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشته معارف اسلامی و حقوق گرایش حقوق خانواده در دانشگاه امام صادق(ع) پذیرش می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید