رحیم شهریاری، خواننده محبوب آذری در آستانه ثبت رکورد گینس

به گزارش مجله سیاران، رحیم شهریاری در آستانه ثبت رکورد جهانی گینس است، پنج میلیون بیننده برای چهار ماه کنسرت بی وقفه رحیم شهریاری. این خواننده آذری که بعد از شیوع ویروس کرونا به مدت چهار ماه هر شب به وسیله صفحه شخصی خود در فضای مجازی برای علاقه مندانش نوازندگی و خوانندگی نموده، خبر از ثبت یک رکورد جهانی می دهد.

رحیم شهریاری، خواننده محبوب آذری در آستانه ثبت رکورد گینس

به گزارش شهروندآنلاین، به گفته رحیم شهریاری تعداد بینندگان او بعد از 120 اجرای آنلاین در اینستاگرام از مرز پنج میلیون بیننده فراتر رفته اند و این امر او را در آستانه ثبت رکورد گینس قرار داده است.

در روز های اخیر رحیم شهریاری در پیج اینستاگرامش ادعا نموده که نمایندگان گینس برای ثبت رکورد تعداد پنج میلیون نفری بینندگان این خواننده در حال مکاتبه با مدیران کمپانی مورد قراردادش در آمریکا هستند.

این خواننده محبوب آذری درباره ثبت رکورد چهار ماه اجرای زنده متوالی در اینستاگرام می گوید: تا به امروز در جهان هنرمندی نبوده که چهار ماه پیاپی اجرای موسیقی داشته باشد و این رکورد مال ما است. البته پیش تر در فرانسه، ترکیه و ایتالیا شبیه این کار صورت گرفته، اما آن ها نهایت یک ماه کنسرت هر شبه لایو داشته اند و به این دلیل گینس اگر انصاف داشته باشد، این اقدام ثبت خواهد شد و اگر این رویداد در گینس ثبت نشود، تنها به دلیل مسائل سیاسی کشور ما خواهد بود.

شهریاری در روز های اخیر ادعا نموده که در قیاس با روز های پیش از شیوع کرونا فعالیتش بیشتر شده است.

او در این زمینه گفته: دوران قبل از شیوع کرونا سالی دو یا سه کنسرت برگزار می کردم، اما در ماه های اخیر حدود یک تا دو ساعت در اینستاگرام و صفحه شخصی خودم ساز زده و به صورت زنده خوانده ام.

رحیم شهریاری که به مخاطبان و دنبال کنندگانش قول داده هر 15 روز یک قطعه جدید منتشر کند، می گوید: خوشحالم در این ماه های سخت که زندگی برای مردم سخت شده است، لحظات شادی را برای مردمم به ارمغان آورده ام.

منبع: فرارو
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 756

به "رحیم شهریاری، خواننده محبوب آذری در آستانه ثبت رکورد گینس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیم شهریاری، خواننده محبوب آذری در آستانه ثبت رکورد گینس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید