باشگاه پرسپولیس: آقای مددی! حرفه ای باشید و محترمانه رفتار کنید

به گزارش مجله سیاران، باشگاه پرسپولیس با صدور بیانیه ای به اظهارات اخیر مدیرعامل باشگاه استقلال واکنشی تند نشان داد.

باشگاه پرسپولیس: آقای مددی! حرفه ای باشید و محترمانه رفتار کنید

به گزارش خبرنگاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، در این بیانیه آمده است: برای چندمین بار طی روزهای گذشته، احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال از چارچوب رفتار و گفتار حرفه ای خارج شد و در پی ایجاد حاشیه برای باشگاه پرسپولیس بود.

گفته های ایشان که معمولاً از طریق رسانه رسمی باشگاه استقلال منتشر می شود، معنا و مفهوم جالبی ندارد. جایگاه مدیرعاملی در باشگاهی مثل استقلال نیازمند رفتار حرفه ای و محترمانه است. مددی مدتی است دست از حرفه ای گری برداشته و به نظر می رسد علاقه ای برای دریافت احترام از سوی باشگاه پرسپولیس نشان نمی دهد.

مدیرعامل استقلال ماه هاست تحت فشار نقدها شدید هواداران این باشگاه است و حالا با سیاستی ناسالم، در پی آن است تا با صحبت علیه باشگاه پرسپولیس، فشار را از روی دوش خود بردارد وگرنه به ایشان ارتباطی پیدا نمی کند که چرا سرمربی و عضو پیشین هیئت مدیره پرسپولیس در یک برنامه تلویزیونی شرکت نمی کنند.

مددی که سابقه همکاری در بخش اقتصادی چند رسانه را برعهده داشته است، هنوز این موضوع ساده را نمی داند که حضور در یک برنامه تلویزیونی جبر نیست و هر کسی می تواند برای این کار، با اختیار و تفکر خود تصمیم گیری کند. در ثانی، حضور در رسانه ها نیازمند یک فرایند حرفه ای است. باشگاه پرسپولیس اجازه نداده و نمی دهد از مسیرهای قابل پیش بینی، حاشیه ای به تیم وارد شود.

همچنین وقتی قرار است فردی به نام کننده باشگاه در یک رسانه حضور پیدا کند، امکان ندارد فرد دیگری از پرسپولیس در آن رسانه ورود کند و مقابل چشم میلیون ها بیننده، به بگومگو بپردازند. در باشگاه پرسپولیس، همه چیز به صورت حرفه ای زیر نظر مدیری اخلاق گرا به نام جعفر سمیعی پیش می رود و او اجازه نمی دهد حواشی اینچنینی به سمت تیم روانه شود.

آقای مددی باید در مورد رفتار و گفتار خود تغییر رویه دهد. فوتبال ایران نیاز دارد تا مدیران باشگاه هایی چون پرسپولیس و استقلال رفتاری محترمانه داشته باشند و حرفه ای حرف بزنند نه اینکه برای خروج از فشار، تیم دیگر را به حاشیه بکشانند. نباید چهره فوتبال ایران را با ایجاد چنین حواشی غیرقابل هضمی، خدشه دار کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1400 بروزرسانی: 15 مرداد 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1166

به "باشگاه پرسپولیس: آقای مددی! حرفه ای باشید و محترمانه رفتار کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس: آقای مددی! حرفه ای باشید و محترمانه رفتار کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید