چلسی 2 ، لیورپول 2؛ تساوی به نفع سیتیزن ها

به گزارش مجله سیاران، خبرگزاری خبرنگاران- دو تیم پس از 90 دقیقعه رقابت گرم و مجذوب کننده، به تساوی رضایت دادند.

چلسی 2 ، لیورپول 2؛ تساوی به نفع سیتیزن ها

به گزارش خبرنگاران، چلسی و لیورپول در غیاب جمعی از ستاره های خود، به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافتند. در یک بازی تماشاگر پسند، ابتدا این لیورپول بود که طی 26 دقیقه 2 گل به حریفش زد و از تیم میزبان پیش افتاد. اما مجذوب کنندهیت نیمه اول در همین گل ها خلاصه نشد و دو گل دیر هنگام و البته تماشایی از شیرهای لندن باعث شد تا دو تیم با نتیجه تساوی به رختکن بروند. در نیمه دوم، چلسی مالکیت توپ را در دست گرفت و لیورپول هم با چشم دوختن به ضد حملات، موقعیت های خطرناکی درست کرد که درخشش ادوارد مندی مانع از باز شدن مجدد دروازه چلسی شد. خطرناک ترین موقعیت آبی ها در این نیمه هم روی شوت پولیشیچ با مهار کلهر همراه شد. در نهایت این تساوی به سود منچسترسیتی شد که حالا با حاشیه امنیت مناسبی در صدر جدول، به پیشروی ادامه می دهد.

اگرچه این لیورپول بود که در دقایق ابتدایی دو بار به گل رسید، اما چلسی در اواخر نیمه اول گل های خورده را جبران کرد و در نهایت دو تیم در دیداری پر از موقعیت های گلزنی به تساوی 2-2 رضایت دادند. در همان دقایق ابتدایی مسابقه بود که روی اشتباه عجیب ترنت الکساندر آرنولد و سماجت کای هاورتز در سمت چپ این چلسی بود که تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما کریستین پولیسیچ در موقعیتی تک به تک نتوانست تیلو کهرر را از پیش رو بردارد و این فرصت فوق العاده از دست رفت.

اما در دقیقه 9 و در سوی دیگر میدان این سادیو مانه بود که از اشتباه بزرگ چالوبا نهایت بهره برده و در موقعیتی تک به تک ادوارد مندی را از پیش رو برداشت و با ضربه ای دقیق پیروز شد گل اول لیورپول را به ثمر برساند. در دقیقه 19 و روی ارسال میسون مونت از سمت راست بود که مارکوس آلونسو با ضربه ای محکم فرصت خوبی برای زدن گل اول چلسی داشت، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

اما در دقیقه 26 لیورپول به گل دوم رسید. محمد صلاح، ستاره مصری این تیم با حرکتی تکنیکی از سمت راست حرکت کرده و از زاویه ای سخت و با ضربه ای دقیق پیروز شد گل دوم را نیز به ثمر برساند. اما طوفان چلسی در دقایق پایانی نیمه اول آغاز شد. روی ریباند یک ضربه ایستگاهی این متئو کواچیچ بود که با یک شوت فوق العاده و غیرقابل مهار به گوشه دروازه، گل اول را به ثمر رسانده و اختلاف را کم کرد.

اما دو دقیقه بعد چلسی باز هم به گل رسید. انگولو کانته با پاس دقیق خود کریستین پولیسیچ را از سمت چپ محوطه در موقعیتی تک به تک قرار گرفته است تا این ستاره آمریکایی گل دوم تیمش را وارد دروازه لیورپول کند. در ثانیه های پایانی نیمه اول چلسی فاصله ای تا زدن گل سوم هم نداشت، اما ضربه میسون مونت در شرایطی نامتعادل از مرکز محوطه با اختلاف کمی به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول مجذوب کننده این دیدار با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم این مارکوس آلونسو بود که با حرکت از سمت چپ می توانست دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت. در دقیقه 56 و رو پاس خوب دیگو ژوتا بود که محمد صلاح حرکت خود را از میانه میدان آغاز کرد و با یک ضربه فنی و تماشایی از پشت محوطه می توانست دروازه را باز کند، اما مندی با مهاری بسیار خوب دروازه را نجات داد.

در دقیقه 59 این بار سادیو مانه با حرکتی تکنیکی از سمت چپ وارد محوطه جریمه شده و موقعیت خوبی برای گلزنی به دست آورد، اما دروازه بان سنگالی چلسی ضربه او به زاویه پیروز را نیز به خوبی دفع کرد. اما دقایقی بعد این بار کریستین پولیسیچ از درون محوطه بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه نه چندان محکم او را تیلو کهرر در دو ضرب و به سختی مهار کرد. در ادامه جریان مسابقه به یکباره دچار افت محسوس و در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 81 میسون مونت روی ریباند ایستگاهی خود می توانست دروازه را باز کند، اما کهرر به خوبی عکس العمل نشان داد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت این دیدار مجذوب کننده با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 اسفند 1400 بروزرسانی: 23 اسفند 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1414

به "چلسی 2 ، لیورپول 2؛ تساوی به نفع سیتیزن ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چلسی 2 ، لیورپول 2؛ تساوی به نفع سیتیزن ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید