پویش هنرمند مشکی پوش ، و دوباره رنگ لبخند

به گزارش مجله سیاران، هنرمندان و ورزشکاران با همراهی شهروندان منطقه 2 برای یاری به سیل زدگان سیستان و بلوچستان، کمپین و دوباره رنگ لبخند و مهربانی تشکیل داده اند.شهرک بوعلی پنچ شنبه 26 دی از ساعت 14 تا 23 میزبان شماست.

پویش هنرمند مشکی پوش ، و دوباره رنگ لبخند

مجله سیاران- مریم باقرپور: همزمان با زلزله سرپل ذهاب و کرمانشاه با توجه به سکونت و فعالیت چهره های ورزشی و هنری در بخش های مختلف منطقه 2، کمپین های همیاری زیادی در محله ها شکل گرفت و حالا با بروز سیل در سیستان و بلوچستان و روستاهای آن باز هم هنرمندان و ورزشکاران دست به دست اهالی داده اند تا سیل زدگان از یاری ها محروم نباشند.

به همین دلیل رضا صادقی خواننده کشور با مشارکت شهرداری ناحیه 9 منطقه 2، کمپین و دوباره رنگ لبخند را با همراهی سایر خواننده های موسیقی پاپ و هنرمندان راه اندازی نموده است. در این کمپین او و دوستان هنرمندش پنجشنبه 26 دی ماه از ساعت 14 تا 23 در مجتمع نگین فراز شهرک بوعلی حضور خواهند داشت.

یوسف مزارعی معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 2 گفت: علاوه بر مشارکت هنرمندان، در مراکز ورزشی هم ورزشکاران پیش قدم شده اند تا برای سیل زدگان یاری نمایند. به همین دلیل پویش مهربانی را راه اندازی نموده ایم. در این پویش 5 مجموعه ورزشی منطقه مانند درخشان و شهیدان لشگری، شوشتری، آیدین نیکخواه بهرامی و تیموری به عنوان محل جمع آوری یاری های مردمی غیر نقد مانند پوشاک، پتو، کنسرو و... انتخاب شده که شهروندان می توانند یاری های خود را به مدیران این مجموعه ها تحویل دهند.

او به مشارکت سراهای محله وایستگاه های ورزش صبحگاهی در پویش مهربانی هم اشاره نمود و گفت: با توجه به حضور شهروندان در این مراکز با مشارکت مدیران شان پیش بینی شده یاری های مردمی جمع آوری و به سوله مدیریت بحران در محدوده بلوار دریا انتقال یابد تا پس از بسته بندی و در کمترین زمان به مناطق سیل زده ارسال گردد. همچنین تا به امروز 10 دستگاه وانت نیسان حاوی یاری مردمی از شهرداری منطقه 2 به سوی مناطق سیل زده راهی شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 105

به "پویش هنرمند مشکی پوش ، و دوباره رنگ لبخند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش هنرمند مشکی پوش ، و دوباره رنگ لبخند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید