نداف: رقابت با تنیسورهای برتر جهان نقطه عطفی برای من بود

به گزارش مجله سیاران، ملی پوش تنیس ایران گفت: رقابت در مسابقات اروپای شرقی و مسابقه با تنیسورهای برتر جهان نقطه عطفی برای تنیس من بود.

نداف: رقابت با تنیسورهای برتر جهان نقطه عطفی برای من بود

حمیدرضا نداف در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: مسابقات تنیس اروپای شرقی با حضور برترین های دنیا برگزار می شود. این مسابقات محبت آمیز ای بود که 5، 6 بازیکن برتر دنیا نیز در آن شرکت کردند و من را به دلیل داشتن رنکینگ دنیای و اینکه قبلاً در این آکادمی (که مسابقات در آن برگزار می شود) تمرین کرده بودم، دعوت کردند.

وی افزود: تنها تنیسور دارای رنکینگ دنیای ایران هستم و در دو هفته اول مسابقات شرکت کرده و با نفر 50، 60 دنیا مسابقه دادم و در گروهم دوم شدم. این مسابقات برای من تجربه خوبی بود که در این سطح از بازی ها و مخصوصاً در دو هفته اول و در زمین های هارد کورت رقابت کردم.

ملی پوش تنیس ایران با اشاره به رقابت با تنیسورهای برتر دنیا گفت: بازی با تنیسورهای برتر دنیا نقطه عطفی برای من بود و شاید دوباره برگردم و تا زمانیکه سایت فدراسیون دنیای زمان برگزاری مسابقات گرنداسلم و رقابت های دیگری مثل فیوچرز را اعلام کنند، برگشته و برای بالا بردن آمادگی خود تمرین کنم.

وی ادامه داد: فدراسیون دنیای هنوز تصمیمی برای برگزاری مسابقات نگرفته، اما شاید در ماه آگوست مسابقاتی برگزار شود. به هر حال در این مدت توانستم تمرین خیلی از بازیکنان خوب دنیا مثل نواک جوکوویچ را ببینم که تجربه خیلی خوبی بود. امیدوارم ویروس کرونا تمام شود تا در مسابقات شرکت کرده و رنکنیگ دنیای ام را افزایش بدهم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 572

به "نداف: رقابت با تنیسورهای برتر جهان نقطه عطفی برای من بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نداف: رقابت با تنیسورهای برتر جهان نقطه عطفی برای من بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید