ناراحتی یحیی گل محمدی از خروجی های پرسپولیس

به گزارش مجله سیاران، باشگاه پرسپولیس در روز های ابتدایی جابجایی تابستانی با جذب بازیکنانی همانند علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی و محمد مهدی احمدی توانست شروع خوبی داشته باشد.

ناراحتی یحیی گل محمدی از خروجی های پرسپولیس

با این حال بازیکنانی همانند حامد لک، سعید آقایی، علی شجاعی، احسان پهلوان، شیرزود تمیروف و منوچهر صفروف در حالی از این تیم جدا شدند که یحیی گل محمدی در جریان جدایی تعدادی از آن ها نبوده است.

سرمربی پرسپولیس که از افشای مبلغ قرارداد خود برای دو فصل از سوی رضا درویش بسیار ناراحت است خواهان بازگشت حامد لک و احسان پهلوان شده است، اما این دو بازیکن اعلام نموده اند قطعاً از پرسپولیس خواهند رفت و با توجه به رفتار باشگاه علاقه ای به بازگشت ندارند.

همین موضوع چالشی نو بین تفکرات گل محمدی با درویش به وجود آورده تا سرمربی پرسپولیس اعلام کند هرگونه ارائه برگه رضایت نامه برای بازیکنان تیم باید با تأیید او صورت بگیرد.

پهلوان در حالی در آستانه انتقال به فولاد خوزستان قرار گرفته است که گل محمدی به هیچ وجه راضی به جدایی او نیست و از درویش خواسته مذاکره برای حفظ او را به طور جدی ادامه دهد.

خروجی های پرسپولیس در حالی از این تیم جدا می شوند که گل محمدی از ارائه هرگونه فهرست مازاد امتناع نموده است و منتظر خرید های درویش برای فصل آینده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1520

به "ناراحتی یحیی گل محمدی از خروجی های پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناراحتی یحیی گل محمدی از خروجی های پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید