مصلح: طبیعی است که ابتدا به عنوان بازیکن ذخیره گل گهر به زمین بروم، دوست داشتیم طرفداران پرسپولیس را ببینیم

به گزارش مجله سیاران، مدافع گل گهر سیرجان گفت که دوست داشت طرفداران پرسپولیس در تقابل دو تیم، در استادیوم آزادی حاضر باشند.

مصلح: طبیعی است که ابتدا به عنوان بازیکن ذخیره گل گهر به زمین بروم، دوست داشتیم طرفداران پرسپولیس را ببینیم

به گزارش خبرنگاران، شایان مصلح پس از تساوی یک - یک گل گهر سیرجان مقابل پرسپولیس گفت: بازی جانداری بود و دو تیم برای کسب سه امتیاز کوشش کردند. در نیمه اول گل زدیم و گل تساوی را در نیمه دوم دریافت کردیم. ان شاءالله این نتیجه را در ادامه کار جبران کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا از شرایط خود در گل گهر سیرجان رضایت دارد یا خیر، توضیح داد: من به تازگی به گل گهر آمده ام و طبیعی است که ابتدا به عنوان یار ذخیره به زمین بروم، تا کم کم جای خودم را به دست بیاورم.

مدافع پیشین پرسپولیس در خصوص رویارویی با این تیم گفت: بازی مقابل تیم سابق همواره فضای خاصی دارد. دوستان قدیمی خودم را دیدم و خشنود شدم. حس خوبی بود و دل مان برای طرفداران پرسپولیس هم تنگ شده بود. دوست داشتیم آنها را در استادیوم ببینیم که کرونا باعث شد تشریف نداشته باشند.

مصلح درباره قضاوت بیژن حیدری اعلام کرد: درباره داوری نظر خاصی نمی دهم و ان شاءالله کارشناسان در این خصوص صحبت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 آذر 1400 بروزرسانی: 12 آذر 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1298

به "مصلح: طبیعی است که ابتدا به عنوان بازیکن ذخیره گل گهر به زمین بروم، دوست داشتیم طرفداران پرسپولیس را ببینیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصلح: طبیعی است که ابتدا به عنوان بازیکن ذخیره گل گهر به زمین بروم، دوست داشتیم طرفداران پرسپولیس را ببینیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید