دزدی طلا برای ماه عسل اروپا

به گزارش مجله سیاران، پسر جوان برای این که بتواند هزینه جشن عروسی اش در یکی از هتل های پایتخت و سفر ماه عسل به اروپا را تامین کند، با دوستانش نقشه سرقت طلاهای نامزدش و خانواده او را اجرا کرد.

دزدی طلا برای ماه عسل اروپا

با ما سفر کنید و با تور ارزان اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از روزنامه خبرنگاران، اوایل خرداد سال جاری زن جوانی همراه مادر و مادربزرگش با حضور درپلیس آگاهی تهران از سه مامور قلابی اداره آب به اتهام سرقت طلاهایشان شکایت کرد و گفت: چند ماه بود نامزد نموده بودم وقرار بود بعد از کرونا جشن ازدواجم را در هتلی برپا و برای ماه عسل به فرانسه برویم.آن شب نامزدم به خانه مان آمد.یک ساعت بعداز او سه مرد به عنوان مامور اداره آب برای کنترل نشتی لوله ها به خانه مان آمدند. دقایقی بعدآنها چاقو سمت نامزدم گرفتند و او را کشان کشان به داخل خانه آوردند. نامزدم رازخمی کردند.بعد دست و پای من، مادرم و مادربزرگم را با پارچه و طناب بستند و به شدت کتک مان زدند، طلاهای هرسه نفرمان را که 200 میلیون تومان ارزش داشت، دزدیدند و متواری شدند.

با آنالیز دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت، تعیین شد داماد خانواده با سارقان همدست است و قبل از سرقت با آنها در خیابان صحبت نموده بود.

متهمان بازداشت شده و برای ادامه تحقیقات به شعبه دوم بازپرسی ناحیه 34 تهران نزد بازپرس علیرضا بهشتی منتقل شدند.

شهرام، طراح اصلی این دزدی خشن در جریان تحقیقات قضایی گفت: شش ماه پیش به وسیله اینستاگرام با دختر جوانی آشنا شده و بعدبا هم نامزد کردیم. چون او تک فرزند بود، خانواده اش می گفتند باید برای او جشن عروسی در هتل بگیرم و برای ماه عسل وی را به فرانسه ببرم. اما من در یک شرکت کار می کردم و حقوقم کفاف این همه خرج را نمی داد. به همین دلیل نقشه سرقت برای تامین هزینه های سفر را کشیده و با یاری همدستانم اجرا کردم. در ادامه دیگر متهمان نیز به جرایمشان اعتراف کردند و با صدور قرارقانونی، روانه بازداشتگاه پلیس شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 465

به "دزدی طلا برای ماه عسل اروپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزدی طلا برای ماه عسل اروپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید