پیروانی: برای رسیدن به هدفی عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم، تصاویر فضای مجازی مربوط به گذشته است

به گزارش مجله سیاران، از سوی دیگر کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانین سخت گیرانه ای دارند. این اقدامات باشگاه پرسپولیس به خاطر هدف بزرگی است که پیش روی خود می بینیم.

پیروانی: برای رسیدن به هدفی عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم، تصاویر فضای مجازی مربوط به گذشته است

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کل تیم را برای رسیدن به هدفی عظیم قرنطینه کردیم و نباید به هیچکس آسیبی برسد.

به گزارش فارس، افشین پیروانی با اشاره به ایجاد محدودیت های بیشتر در اردوی پرسپولیس قبل از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020 گفت: هواداران، عزیز و نورچشم ما هستند ولی بدانند به خاطر هدف عظیمی که در پیش داریم، باید دست به دست هم دهیم و کارهای زیادی انجام گردد تا بتوانیم اتفاقات عظیمی رقم بزنیم.

وی ادامه داد: به خاطر مسوولیت سنگینی که نسبت به هواداران و مردم بر دوش مان احساس می کنیم، حتی بازیکنان را از خانواده های شان دور نموده ایم تا وارد قرنطینه شوند. به این دلیل و مسائلی که هواداران مان و رسانه ها به خوبی اطلاع دارند، از پذیرفتن هواداران عزیز، دوستان، آشنایان، بستگان، نمایندگان اصحاب رسانه، افراد خارج از تیم و کاروان اعزامی در محل تمرین، اردو و هتل تیم معذور هستیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از اینکه هواداران این عذر را بپذیرند، تاکید نمود: در این زمینه چاره دیگری نداریم. بعضی مهره های مهم را به دلایل مختلف از جمله محرومیت در اختیار نداریم و باید تا حد امکان سایر نفرات را حفظ کنیم. از سوی دیگر کشور قطر و کنفدراسیون فوتبال آسیا قوانین سخت گیرانه ای دارند. این اقدامات باشگاه پرسپولیس به خاطر هدف عظیمی است که پیش روی خود می بینیم.

پیروانی ضمن اطمینان خاطر دادن به هواداران که بهترین اقدامات ممکن اجرایی خواهد شد، افزود: تیم ما هم اکنون در قرنطینه به سر می برد. منِ افشین پیروانی هم به عنوان نماینده پرسپولیسی ها در تیم، تمام کوشش خودش را می کنم تا هیچ آسیبی به اعضای تیم و مجموعه عظیم پرسپولیس وارد نگردد و برای این منظور افراد متخصص به صورت مداوم در بخش های مختلف باشگاه و تیم هم در کوشش هستند.

وی در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: امیدوارم همه عزیزانی که قلب شان برای پرسپولیس و ایران می تپد، با درک این شرایط یاری نمایند هیچ مسئله ای برای پرسپولیس حادث نگردد. نزدیک نشدن به تیم و اعضای آن، عظیمترین یاری به پرسپولیس است.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره انتشار تصاویر بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی همراه هوادارانی که پروتکل ها را رعایت نمی نمایند، تاکید نمود: تصاویری که در شبکه های مجازی درباره عکس دریافت با بازیکنان منتشر می گردد، مربوط به گذشته است. بازیکنان در حال حاضر در قرنطینه هستند و نسبت به این مسایل نیز توجیه شده اند. ما با رعایت اصول امنیتی و بهداشتی در زمینه مبارزه با کرونا، کارها را پیش می بریم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 776

به "پیروانی: برای رسیدن به هدفی عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم، تصاویر فضای مجازی مربوط به گذشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: برای رسیدن به هدفی عظیم پرسپولیس را قرنطینه کردیم، تصاویر فضای مجازی مربوط به گذشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید