هشدار مهدی رحمتی به استقلالی ها؛ شکایت می کنم!

به گزارش مجله سیاران، مهدی رحمتی گفت: 5 ماه است که در حال مذاکره با مسئولان استقلال هستم و به خاطر حل نشدن مشکلاتم زندگی ام مختل شده است.

هشدار مهدی رحمتی به استقلالی ها؛ شکایت می کنم!

به گزارش گروه ورزشی مجله سیاران، سید مهدی رحمتی دروازه بان تیم فوتبال شهرخودرو خراسان که پس از جدایی از باشگاه استقلال و پیوستن به این باشگاه مشهدی سکوت نموده بود، با انتشار بیانیه ای از مدیریت آبی پوشان و فدراسیون فوتبال انتقاد کرد.

رحمتی در بیانیه خود آورده است:

متاسف هستم که باید به مساله ای اشاره کنم که تا امروز از صحبت در موردش خودداری کردم. چند سال است به خاطر مشکل مالیاتی ممنوع الخروج، ممنوع المعامله و ... هستم و صدایم در نیامده، اما ظاهرا از سکوت من سوء استفاده های زیادی شده است. در شرایطی که آقایان در فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال هر روز ادعا می نمایند که این باشگاه هیچ بدهی ندارد و مسئله ای برای حضور در آسیا ندارد، اما نه تنها مالیات من را پرداخت ننموده اند بلکه ظاهرا به AFC هم اطلاعات غلط داده اند. نمی دانم چه کسی جوابگوی چنین کار زشتی است و چه کسی مسئولیت این کار را بر عهده می گیرد، اما حالا که با نامه توقیف اموال روبرو شده ام ذره ای کوتاه نمی آیم و به هر نهادی لازم باشد شرح می دهم که نه تنها بدهی مالیاتی من چند سال است که پرداخت نشده بلکه برای پاک کردن صورت مساله مدارک غیر واقعی هم به AFC ارسال نموده اند.

5 ماه است که در حال مذاکره با مسئولان مربوطه هستم و به خاطر حل شدن این مشکل وکیل بنده بار ها و بار ها با کامران منزوی صحبت نموده امافقط امروز و فردا و مشکل حل می گردد شنیده ام! انگار نه انگار که زندگی ام مختل شده و تمام حساب های بانکی ام بسته شده است. این اولین و آخرین اولتیماتوم من بابت این اتفاق است و همانطور که نامه توقیف اموال با فرصت 5 روزه به دستم رسیده من هم تا ظهر امروز که وکیلم با عضو هیات مدیره استقلال جلسه دارد صبر خواهم کرد. اگر مشکل مالیاتی من حل نشد همان رفتاری را انجام می دهم که آقایان در این چند سال و 5 با ماه با من انجام دادند.

عکس نامه فوق را هم منتشر می کنم تا حداقل آقایان تلنگری به آن هایی که در این زمینه مسئولیت دارند بخورد! هر چند با این نوع رفتار هایی که با من شد ای کاش از ابتدا همه چیز را پنهان نمی کردم و از راه قانونی و همان AFC مثل خیلی های دیگر اقدام می کردم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 24

به "هشدار مهدی رحمتی به استقلالی ها؛ شکایت می کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار مهدی رحمتی به استقلالی ها؛ شکایت می کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید