سعیدی: علی نژاد مدیر جوان و خلاقی است که توانمندی های خود را اثبات کرده است، فعلا به تیم امید واریزی نداریم

به گزارش مجله سیاران، سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک گفت: علی نژاد از مدیران جوان و خلاق است و در فدراسیون ووشو توانمندی های خود را اثبات کرده است.

سعیدی: علی نژاد مدیر جوان و خلاقی است که توانمندی های خود را اثبات کرده است، فعلا به تیم امید واریزی نداریم

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

کیکاووس سعیدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص جلسه هفته آینده هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک، گفت: نشست هیئت اجرایی هفته آینده برگزار خواهد شد. محور اصلی این نشست مربوط به برگزاری مجمع عمومی کمیته ملی المپیک است که اواخر دی ماه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص پرداخت بودجه از سوی کمیته ملی المپیک به فدراسیون ها گفت: بر اساس آخرین مصوبه هیئت اجرایی و تاکید دکتر صالحی امیری، 10 درصد بودجه باقیمانده فدراسیون ها از سال 98 واریز می شود. این بخش از واریزی مجموعا 2 میلیارد و 500 میلیون تومان است و تا چند روز آینده به حساب فدراسیون ها واریز خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک تاکید کرد: در این مرحله 45 فدراسیون ورزشی 10 درصد بودجه باقیمانده خود را دریافت می کنند البته این مبلغ به صورت یکجا پرداخت نمی شود بلکه فدراسیون ها پس از ارائه گزارش مالی سال 97-98 به کمیته ملی المپیک، بودجه خود را دریافت خواهند کرد.با واریز بخش پایانی بودجه فدراسیون ها، کمیته ملی المپیک صددرصد تعهد مالی خود را به فدراسیون ها در سال 98 انجام داده است.

وی در خصوص پرداختی جدید به تیم فوتبال امید گفت: فعلا به تیم امید واریزی نداریم و پیش از این 400 میلیون تومان به آنها پرداخت کردیم.

سعیدی در خصوص انتخاب خزانه دار کمیته ملی المپیک یادآور شد: با توافق صالحی امیری با خزانه داری کل، ذی حساب کمیته از خزانه داری کل معرفی می شود و همین هفته سرپرست خزانه داری معرفی می شود. با این شرایط حضور دو گزینه از وزارت ورزش در خزانه داری منتفی شد و شرایط برای استفاده از خدمات و تجربیات آنها فراهم نشد.

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک در خصوص انتخاب علی نژاد به عنوان سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش شرح داد: دکتر علی نژاد از مدیران جوان و خلاق است و در فدراسیون ووشو توانمندی های خود را اثبات کرده است. وی از بدنه ورزش و از یک فدراسیون پیروز انتخاب شد. حضور وی در این سمت را تبریک می گویم و انشالله که این حضور منشا خیر برای ورزش کشور باشد.

وی تاکید کرد: خوشبختانه تعامل خوبی در سطح عالی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک وجود دارد که مطمئناً این تعامل در سطح بدنه وزارت ورزش هم ادامه داشته باشد. در پایان نیز از زحمات دکتر داورزنی در زمان حضورش در معاونت قهرمانی وزارت ورزش تشکر می کنم .

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 19

به "سعیدی: علی نژاد مدیر جوان و خلاقی است که توانمندی های خود را اثبات کرده است، فعلا به تیم امید واریزی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سعیدی: علی نژاد مدیر جوان و خلاقی است که توانمندی های خود را اثبات کرده است، فعلا به تیم امید واریزی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید