93 درصد اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا مسالمت آمیز بوده است

به گزارش مجله سیاران، نتایج یک گزارش جدید نشان می دهد حدود 93درصد اعتراضات علیه بی عدالتی و نابرابری نژادی در آمریکا، مسالمت آمیز و آرام بوده است.

93 درصد اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا مسالمت آمیز بوده است

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از سی ان ان، نتایج یافته های گزارشی که از سوی پروژه بحران آمریکا اجرا شده حاکی است حدود 93 درصد اعتراضات برگزار شده علیه نژادپرستی و نابرابری نژادی در آمریکا از زمان قتل جورج فلوید تا به امروز، به صورت مسالمت آمیز و آرام بوده است.

بر اساس این گزارش یافته های این تحقیق و بررسی در تناقض با برخی ادعاهای مطرح شده است که می گوید اعتراضات علیه نژادپرستی و جنبش حمایت از سیاهپوستان عامل اصلی خشونت و تخریب اموال دولتی و خصوصی در آمریکا بوده است.

نویسندگان این گزارش تأکید کردند: این آمارها نشان می دهد ایالات متحده در بحران به سر می برد. جامعه آمریکا با خطرات فزاینده ناشی از بدرفتاری پلیس و نابرابری و بی عدالتی نژادی روبرو است.

این تحقیق و بررسی نشان می دهد از 24 ماه می تا 22 اوت بیش از 10600 تظاهرات در سراسر آمریکا برگزار شده که بیشتر آنها مسالمت آمیز و آرام بوده است.

حدود 7750 مورد از این اعتراضات و تظاهرات مرتبط با جنبش حمایت از جان و زندگی سیاهپوستان بوده است. این اعتراضات مسالمت آمیز در 2440 منطقه در سراسر 50 ایالت آمریکا و واشنگتن برگزار شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 620

به "93 درصد اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا مسالمت آمیز بوده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "93 درصد اعتراضات علیه نژادپرستی در آمریکا مسالمت آمیز بوده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید