یک کشتی گیر دیگر از شرکت در جام تختی معاف شد

به گزارش مجله سیاران، با توجه به حضور محمدحسین محمدیان به جای علیرضا کریمی در فهرست تیم اعزامی به ایتالیا، این کشتی گیر نیز از حضور در جام بین المللی تختی معاف شد.

یک کشتی گیر دیگر از شرکت در جام تختی معاف شد

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله سیاران، با توجه به مصدومیت علیرضا کریمی در مسابقات باشگاه های دنیا، او قادر به همراهی تیم ملی در رقابت های سیستم رنکینگ اتحادیه دنیای نخواهد بود. به همین دلیل بعد از معین شدن شرایط زانوی کریمی در MRI دوم، کادرفنی تیم ملی نام محمدحسین محمدیان را در لیست اعزامی به ایتالیا جایگزین علیرضا کریمی کرد.

این در حالی بود که پیش از آن قرار بود بهنام احسانپور در 65 کیلوگرم، یونس امامی در 74 کیلوگرم، علیرضا کریمی در 97 کیلوگرم و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم در مسابقات سیستم رنکینگ اتحادیه دنیای کشتی بگیرند.

امور اداری کارهای مربوط به اعزام محمدیان که بعد از سرانجام محرومیت 4 ساله اش حضور خوبی در مسابقات داشته، اجرا شده و او امروز نیز برای کار ویزایش در سفارت حضور پیدا کرد و کادرفنی تیم ملی امیدوار است که این کشتی گیر بدون مشکل جایگزین کریمی گردد.

با این جابه جایی در تیم ملی، محمدحسین محمدیان نیز به لیست نفراتی که از حضور در جام تختی معاف شده اند، اضافه می گردد. نام او به همراه رضا یزدانی، علی شعبانی، عباس فروتن و مجتبی گلیج در بین نفراتی بود که باید در رقابت های وزن 97 کیلوگرم جام بین المللی تختی کشتی می گرفت.

پیش از این رضا اطری (به دلیل کسب سهمیه المپیک) و بهنام احسانپور، یونس امامی، حسن یزدانی، علیرضا کریمی (به دلیل کسب مدال در مسابقات دنیای نورسلطان) و امیرحسین زارع (به دلیل تعدد مسابقه در چند ماه اخیر و حضورش در جام ایتالیا) از شرکت در جام بین المللی تختی معاف شده بودند.

جام بین المللی تختی در رشته کشتی آزاد در روزهای پنجشنبه و آدینه هفته آینده در کرمانشاه و مسابقات سیستم رنکینگ اتحادیه دنیای 25 تا 27 دی ماه در ایتالیا برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 82

به "یک کشتی گیر دیگر از شرکت در جام تختی معاف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک کشتی گیر دیگر از شرکت در جام تختی معاف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید