کرونا ، هشدار فرانسه به شهروندانش؛ از خانه بیرون بیایید، بازداشت می شوید

به گزارش مجله سیاران، دولت فرانسه خاطرنشان کرد، شهروندان فرانسوی که قوانین مربوط به قرنطینه شهرها را نادیده بگیرند، به دلیل به خطر انداختن جان دیگران بازداشت خواهند شد.

کرونا ، هشدار فرانسه به شهروندانش؛ از خانه بیرون بیایید، بازداشت می شوید

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش گروه بین الملل مجله سیاران، با افزایش شمار فوتی های ویروس کرونا به 372 نفر و مبتلا به 10995 تن در فرانسه، مقام های دولت این کشور هسدار دادند افرادی که قرنطینه شهرها را نادیده بگیرند، بازداشت خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، دولت فرانسه خاطرنشان کرد شهروندان فرانسوی که قوانین مربوط به قرنطینه شهرها را نادیده بگیرند، به دلیل به خطر انداختن جان دیگران بازداشت خواهند شد.

یک منبع قضایی فرانسه در این باره گفت، روز پنجشنبه (دیروز) پنج نفر به دلیل رعایت نکردن قوانین مربوط به منع آمد و شد به بازداشتگاه پلیس منتقل شده اند.

تا اوایل این هفته پلیس فرانسه شهروندانی را که بدون دلیل از خانه های خود خارج می شدند با قبض جریمه 140 یورویی مجازات می کرد.

در شهر نیس فرانسه، پلیس با پهپاد شهروندان را کنترل می نماید و از آنها می خواهد به خانه های خود بازگردند.

کریستوف کاستانه وزیر کشور فرانسه مردم را به نادیده دریافت خطر کرونا متهم کرد و گفت: افرادی هستند که با قانون شکنی فکر می نمایند دلیران عصر جدید هستند اما در واقع مشتی احمق هستند.

ویروس کرونا در فرانسه تا به امروز (آدینه) 10995 فرانسوی را مبتلا نموده و جان 372 نفر را گرفته است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 157

به "کرونا ، هشدار فرانسه به شهروندانش؛ از خانه بیرون بیایید، بازداشت می شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا ، هشدار فرانسه به شهروندانش؛ از خانه بیرون بیایید، بازداشت می شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید