چمنیان: تراکتور یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر و آسیا خواهد بود، باید منتظر ظهور پدیده های جدید باشیم

به گزارش مجله سیاران، مشاور فنی تیم فوتبال تراکتور تبریز معتقد است این تیم با جذب بازیکنان بین المللی و جوان، پتانسیل بالایی دارد و یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خواهد بود.

چمنیان: تراکتور یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر و آسیا خواهد بود، باید منتظر ظهور پدیده های جدید باشیم

برای سفر با هزینه سفر به پوکت سال 1400 همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

عباس چمنیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شرایط تیم تراکتور گفت: خدا را شکر تیم فرایند خوبی دارد. سال جاری شرایط لیگ نسبت به سال های گذشته از نظر مبالغ قرارداد بازیکنان و بازارگرمی هایی که صورت گرفت، بسیار متفاوت تر از سال های قبل بود. به همین دلیل در مجموعه باشگاه تراکتور کوشش کردیم با آرامش و حوصله کار را پیش ببریم و بدون اینکه اسیر جو نقل وانتقالات شویم، چند بازیکنی را که مدنظر داشتیم، جذب کنیم. خوشبختانه سه بازیکن عظیم مان (شجاعی، دژاگه و حاج صفی) هم به جمع ما اضافه شدند.

وی اضافه کرد: حاج صفی با توجه به اینکه در اردوهای تیم ملی حضور داشت از آمادگی خوبی برخوردار بود، اما حتی تصور هم نمی شد اشکان دژاگه و مسعود شجاعی تا این حد آماده به تمرینات بازگردند. این دو بازیکن حرفه ای هستند و با تمرینات خاصی که برای آنها در نظر گرفته شده، به همراه هادی محمدی و قادری به صورت جداگانه با بدنساز تیم تمرین می نمایند و فکر می کنم در هفته پیش رو به جمع تیم اضافه شوند. در مجموع تراکتور تلفیقی از بازیکنان بین المللی و جوانان است و فکر می کنم این بازیکنان در طول فصل جاری و فصل های آینده خیلی می توانند به تیم ما یاری نمایند. عملکرد ما در بازی سپاهان هم در مقایسه با دو بازی تدارکاتی قبلی رو به رشد بود و خوشبختانه بچه ها بازی به بازی بهتر و هماهنگ تر می شوند. انتظار ما هم همین است که بازیکنان بین المللی مان در فاصله کوتاهی با ایده های تاکتیکی هماهنگ شوند. ما یک بازی تدارکاتی دیگر هم مدنظر داریم و فکر می کنم تیم ما تقریباً آماده است تا لیگ را آغاز کند.

مشاور فنی کادر فنی تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره تعویق مسابقات لیگ و اینکه ممکن است دوباره آغاز لیگ عقب بیفتد، توضیح داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا، زمزمه هایی هم برای تعویق دوباره لیگ به گوش می رسد، اما به هر حال ما تابع تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و مسئله ای از این بابت وجود ندارد.

چمنیان درباره عملکرد بازیکنان جدید تراکتور در دیدارهای تدارکاتی این تیم شرح داد: به هر حال این بازیکنان را ما از قبل مدنظر داشتیم. ما بازیکنانی را که می خواستیم جذب کردیم و فقط یک یا دو بازیکن را به خاطر مبالغ قرارداد بالا و مشکل رضایت نامه نتوانستیم جذب کنیم. حدود 80 درصد بازیکنان لیست مان جذب شدند که همه آنها متناسب با نیازهای تیم، تراکتوری شدند. فکر می کنم ما هم بازیکنان باتجربه و هم بازیکنان جوان خوبی را از لیگ دسته اول جذب کردیم. تراکتور پتانسیل بالایی دارد و به نظرم اگر فرایند همین طور پیش برود، سال جاری یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا خواهیم بود.

مشاور فنی تیم تراکتور در پاسخ به سؤالی درباره کمبود بازیکن در پست مهاجم و اینکه جذب پیمان بابایی در چه مرحله ای واقع شده است، مطرح نمود: بابایی به دلیل مشکلاتی که بود حضورش در تیم عملی نشد و دیگر خیلی بعید است به تیم اضافه گردد. ما باید سال جاری منتظر ظهور پدیده های جدید و جوانان باانگیزه باشیم. حمزاویی که بازیکن خوبی است و هر روز آماده تر می گردد. ضمن اینکه ما چند بازیکن جوان خوب داریم که فکر می کنم می توانند به تیم یاری نمایند. البته ما به دنبال جذب مهاجم دیگر هم هستیم، ولی اگر این اتفاق نیفتاد، فکر می کنم با پروژه ای که اجرا شده و بازیکنان جوانی که جذب شدند، می توانیم شاهد ظهور پدیده ها باشیم. ضمن اینکه در بخش حمله بازیکنان خوب و چند پُسته ای مثل سعید واسعی داریم که می توانند در بخش هجومی به ما یاری نمایند. محمد قادری، مهدی ببری، محمد قنبری و امین اسدی را هم به عنوان بازیکن جوان در تیم مان داریم که قطعاً سال جاری از آنها زیاد خواهید شنید و می توانند جزو پدیده های جدید لیگ باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 آذر 1399 بروزرسانی: 8 آذر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 703

به "چمنیان: تراکتور یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر و آسیا خواهد بود، باید منتظر ظهور پدیده های جدید باشیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چمنیان: تراکتور یکی از مدعیان اصلی لیگ برتر و آسیا خواهد بود، باید منتظر ظهور پدیده های جدید باشیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید