چرا حامیان بعضی کاندیداها مسلح هستند؟ ، شیوه های عجیب تبلیغات انتخاباتی

به گزارش مجله سیاران، پرویز پرستویی در اینستاگرامش به شیوه عجیب و غریب تبلیغاتی برخی از کاندیدای مجلس واکنش نشان داد و نوشت: این چه تبلیغاتی است؟ واقعاکه! با این همه تذکری که داده می شه، باز همه کار خودشونو میکنند. چرا کاندیداها متوجه نیستند...

چرا حامیان بعضی کاندیداها مسلح هستند؟ ، شیوه های عجیب تبلیغات انتخاباتی

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی لوگو از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی لوگو و آرم تجاری تا برندینگ حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش مجله سیاران، پرویز پرستویی در اینستاگرامش به شیوه عجیب و غریب تبلیغاتی برخی از کاندیدای مجلس واکنش نشان داد و نوشت: این چه تبلیغاتی است؟ واقعا که! با این همه تذکری که داده میشه، باز همه کار خودشون و می نمایند. چرا کاندیداها متوجه نیستند. یکی منقل کباب راه انداخته. یکی بساط پایکوبی و پایکوبی راه انداخته. خلاصه کارناوالی راه انداخته اند. این تیپ کاندیداها، همانهایی هستند که وقتی انتخاب شدند، در صحن مجلس یا راه میرن و یا خوابند. چرا شان ملت ایران و پایین میارن؟ اینجوری می خواهید مردم را پای صندوق های رای بیارید؟ به هرحال این انتخابات انجام خواهد شد و عده ای هم راهی مجلس خواهند شد ولی این شکل تبلیغات در شان ملت ایران نیست . آنهم ملتی که به سختی روزگار می گذرانند. یک نگاه گذرا به اتفاقات 98 بکنید. مردم داغدارند، فاجعه پشت فاجعه. این اسلحه ها چرا دست حامیان کاندیداهاست؟ لابد اگر کاندیداهاشون انتخاب نشوند. خونریزی راه خواهد افتاد. بهتر نیست جلوی این کارها گرفته بشه؟

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 23 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 131

به "چرا حامیان بعضی کاندیداها مسلح هستند؟ ، شیوه های عجیب تبلیغات انتخاباتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا حامیان بعضی کاندیداها مسلح هستند؟ ، شیوه های عجیب تبلیغات انتخاباتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید