واکنش سازمان لیگ به رای استیناف درباره بازی پارس جنوبی و استقلال

به گزارش مجله سیاران، سایت سازمان لیگ نوشت: مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: کمیته استیناف کار خودش را می کنید و ما هم کار خود، این کمیته با هیچ نهادی در ارتباط نیست.

واکنش سازمان لیگ به رای استیناف درباره بازی پارس جنوبی و استقلال

به گزارش خبرنگاران ، سهیل مهدی در مورد اعلام زمان برگزاری دو مسابقه معوقه از هفته بیست و سوم لیگ برتر پیش از صدور رأی کمیته استیناف که مورد اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم قرار گرفته گفت: اعلام زمان برگزاری این بازی ها به این خاطر است که ما باید برنامه را علام کنیم، اما برگزاری آن منوط به اعلام رای ارکان قضایی فدراسیون است.

وی اضافه کرد: ما فرض را بر آن گرفتیم که تا آن تاریخ رای کمیته استیناف معین می شود. برنامه را اعلام کردیم تا تیم ها آمادگی لازم را برای انجام تمرین و مسابقه داشته باشند. نمی توانیم منتظر بمانیم و شب قبل از مسابقه برنامه را اعلام کنیم. چون جدول ما پیوستگی دارد و برای اینکه مسابقات باید در تاریخ تعیین تمام شوند، این پیش فرض ما است. ان شاالله تا آن زمان ارکان قضایی رای را اعلام می کنند تا تکلیف تیم ها معین شود.

مهدی در مورد اینکه با اعلام زمان بازی ها گفته می شود نتیجه این رای به نفع استقلال و فولاد خواهد بود، گفت: اصلا چنین رابطه ای بین استیناف با هیچ سازمان و نهادی وجود ندارد که قبل از تشکیل جلسه رای معین باشد. این اصلا منطقی نیست. آن هاکار خودشان را می کنند، ما هم کار خودمان را انجام می دهیم. آن ها کاملا مستقل هستند و ما هم تابع نظارت عزیزان هستیم. اگر بگویند برگزاری بازی برقرار است ما بازی را برگزار می کنیم و اگر بگویند نه یا تصمیم دیگری بگیرند، خود به خود این بازی ها را از جدول مسابقات خارج می کنیم.

مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد اعتراض تیم شاهین بوشهر به حضور بدون کارت پیروز قربانی و مجتبی سرآسیایی روی نیمکت گل گهرسیرجان اعلام کرد: این اتفاق به واسطه قرارداد این عزیزان افتاد. قرارداد آن ها ثبت شده و این کار از لحاظ قانونی بلامانع بود. در این هفته تغییرات زیادی در سطح مربیان تیم ها داشتیم و، چون روز تعطیل بود فرصت صدور کارت توسط سازمان لیگ وجود نداشت. قرارداد این دوستان به تایید هیات فوتبال رسید و برای ما ارسال کردند، تعهد گرفتیم و به خاطر همکاری با تیم ها از کننده بازی خواهش کردیم در این هفته استثنائا به تیم ها کمک کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 545

به "واکنش سازمان لیگ به رای استیناف درباره بازی پارس جنوبی و استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش سازمان لیگ به رای استیناف درباره بازی پارس جنوبی و استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید