هرتابرلین 0 - 4 بایرن مونیخ؛ توفان در نیمه دوم

به گزارش مجله سیاران، بایرن مونیخ با ارائه نمایشی فوق العاده با چهار گل هرتابرلین را مغلوب کرد.

هرتابرلین 0 - 4 بایرن مونیخ؛ توفان در نیمه دوم

با تور آلمان ارزان تابستان 99 از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه ورزشی مجله سیاران، بایرن مونیخ در اولین بازی بعد از تعطیلات زمستانی پیروز شد با ارائه نمایشی تماشایی در نیمه دوم، چهار بار دروازه هرتابرلین را باز نموده و شروعی درخشان را در ابتدای سال 2020 تجربه کند.

بایرن بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی پاس مولر به درون شش قدم برای لواندوفسکی می توانست به گل برسد، اما مدافعان هرتا زودتر از مهاجم لهستانی عمل کردند.

در دقیقه 24 و روی پاس مناسب ایوان پریشیچ، لواندوفسکی در مقابل دروازه هرتا صاحب موقعیت شد، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقایقی بعد نیز این بار ایوان پریشیچ ارسال خوبی روی دروازه هرتا انجام داد، اما ضربه سر لواندوفسکی در اختیار یارستین نهاده شد.

در اواخر نیمه اول کوتینیو فرصت خوبی را برای توماس مولر فراهم کرد، اما ضربه زمینی مهاجم آلمانی با عکس العمل دروازه بان هرتابرلین روبرو شد تا نیمه اول کم موقعیت با تساوی بدون گل به انتها برسد.

اولین فرصت نیمه دوم در دقیقه 52 برای بایرن مونیخ ایجاد شد، اما ارسال مولر و ضربه پریشیچ از روی خط دروازه توسط مدافعان هرتا بازگردانده شد. در دقیقه 56 این بار ایوان پریشیچ با ضربه ای محکم از درون محوطه فرصت خوبی برای باز کردن دروازه هرتا داشت، اما بویاتا با ضربه سر دروازه تیمش را در آستانه ورود توپ به دروازه نجات داد.

اما در دقیقه 60 بایرن به گل رسید. ارسال گورتزکا با پاس به بیرون پریشیچ همراه بود و توماس مولر پیروز شد با یک ضربه چکشی و زیبا از درون محوطه گل اول را به ثمر برساند. دو دقیقه بعد لواندوفسکی پیروز به گلزنی شد، اما داور بعد از بازبینی صحنه این گل را رد کرد.

در دقیقه 68 لواندوفسکی در حالتی نامتعادل می توانست بالاخره دروازه هرتابرلین را باز کند، اما ضربه زیبا و چکشی او با عکس العمل تماشایی یارستین همراه شد.

اما در دقیقه 72 و با متوقف شد گورتزکا در محوطه جریمه، بایرن مونیخ صاحب یک ضربه پنالتی شد که ضربه زمینی و فنی لواندوفسکی وارد دروازه حریف شده و باواریایی ها 0-2 پیش افتادند.

اما این انتها کار نبود و بایرن در دقیقه 77 به گل سوم هم دست یافت. تیاگو در سمت راست محوطه صاحب موقعیت شده و با یک بغل پای تماشایی پیروز شد دروازه هرتا را باز کند.

دقایقی بعد بایرن تا آستانه زدن گل چهارم نیز پیش رفت، اما ضربه محکم کوتینیو از گوشه محوطه به دیرک دروازه هرتا برخورد کرد و این توپ تبدیل به گل نشد.

اما بایرن در دقیقه 84 به گل چهارم نیز دست یافت. ارسال زیبای پریشیچ از سمت راست، با ضربه سر دقیق ایوان پریشیچ همراه بود و فزونی بایرن افزایش یافت.

لحظاتی بعد هرتابرلین می توانست یکی از گل های خورده را جبران کند اما مانوئل نویر به شکلی فوق العاده توپ را از روی خط بیرون کشید تا در نهایت بایرن با نتیجه 0-4 حریفش را مغلوب کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 108

به "هرتابرلین 0 - 4 بایرن مونیخ؛ توفان در نیمه دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هرتابرلین 0 - 4 بایرن مونیخ؛ توفان در نیمه دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید