مدیرکل حراست وزارت: هدف اصلی رسیدن به همگرایی است

به گزارش مجله سیاران، مدیرکل حراست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ادغام نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی را گامی در جهت هم گرایی دو حوزه مهم میراث فرهنگی برشمرد.

مدیرکل حراست وزارت: هدف اصلی رسیدن به همگرایی است

به گزارش مجله سیاران به نقل از ستاد خبری نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی، جواد جهانبانی مدیرکل حراست وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی که در سنوات گذشته مجزا برگزار می شد، امسال برای اولین بار به صورت هم زمان برگزار می شود. خوشبختانه هدف اصلی که آقای وزیر میراث فرهنگی دنبال می کند رسیدن به همگرایی است که اتفاقا در تصمیم تلفیق دو نمایشگاه موثر بوده است.

او معاونت های صنایع دستی و گردشگری را دو بال وزارت دانست و تاکید کرد: نمایشگاه امسال در واقع توانسته دو حوزه گردشگری و صنایع دستی را زیر یک چتر بیاورد و فکر می کنم امسال اولین قدم در جهت همگرایی این دو حوزه برداشته شد و قطعا در سال های آینده، این جهت پیشرفت بیشتری خواهد داشت.

جهانبانی با اشاره به برنامه های رونمایی از سایت ها و اپلیکیشن های گردشگری در استان های مختلف در نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی و رونمایی از برند گردشگری ایران، تاکید کرد: همکاری معاونت صنایع دستی در تولید سیمرغ، نمونه ای از همگرایی است که رخ داد.

وی اوایل بهمن ماه را مناسب برگزاری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی دانست و گفت: به نظر من نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی در تاریخی تعیین برگزار شود و شاید بهترین زمان روزهای ابتدایی بهمن ماه است که مردم در حال برنامه ریزی سفرهای نوروزی خود هستند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 9 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 169

به "مدیرکل حراست وزارت: هدف اصلی رسیدن به همگرایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل حراست وزارت: هدف اصلی رسیدن به همگرایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید