فال روزانه آدینه 6 مرداد 1396

به گزارش مجله سیاران، فال روزانه آدینه 6 مرداد 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه آدینه 6 مرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت اسد (Leo)
    • ماه در موقعیت برج میزان (Libra)

فال روزانه آدینه 6 مرداد 1396

فروردین

امروز با اینکه روز تعطیل است ولی تا جایی که می توانید وقتتان را صرف کار کنید. شاید به نظرتان مسخره بیاید ولی امروز هیچ چیزی بیشتر از به انجام رساندن کارهایی که در لیست وظایف روزانه خود دارید برایتان لذت بخش نخواهد بود. سعی کنید زیاد از دیگران انتقاد نکنید و سرتان به کار خودتان باشد. طولانی ترین سفرها هم با برداشتن اولین قدم آغاز می شوند. هر چقدر هم که هدفتان عظیم و دور از دسترس به نظر برسد تا قدم در راه نگذارید به آن نخواهید رسید. با اراده و پشتکار خود الهام بخش دیگران باشید. مجردها بهتر است امروز کمی احتیاط بیشتری به خرج دهند و با چشمان بسته عاشق اولین کسی که سر راهشان قرار می گیرد نشوند .

اردیبهشت

افکار رویاپردازانه را از سر خارج کنید و به عالم واقعیت برگردید. جزئیاتی را که قبلا نادیده گرفته اید ممکن امروز برایتان مشکل ساز شوند. کارهای عقب افتاده تان را بیش از این به تعویق نیندازید. همین حالا وقت انجام آنها فرا رسیده است. لباس های نشسته را بشویید، صورت حساب ها را پرداخت کنید، تماس هایی که باید می گرفتید را بگیرید. هر چقدر امروز کارهایتان را بیشتر تکمیل کنید فردا راحتتر خواهید بود. به جای این که تمام وقتتان را صرف خودتان کنید بهتر است به دیگران هم فکر کنید و برای عقاید و نظرات آنها همان طور که انتظار دارید به نظرات و عقاید خودتان احترام گذاشته گردد ارزش قائل شوید .

خرداد

امروز می توانید تمام کارهای نیمه تمام هفته گذشته را انجام دهید. داشتن انضباط و توجه به دقیقه هایی که دارند می گذرند را امروز باید در اولویت قرار دهید. هر چقدر موفقیت بیشتری به دست بیاورید و کارهای بیشتری را به انجام برسانید احساس بهتری نسبت به خودتان خواهید داشت. انرژی هایی که درون شما انباشته شده اند نشان می دهند که زمان حرکت کردن فرا رسیده است. حتی یک دقیقه هم صبر نکنید تا کس دیگری راه چاره مسائلتان را بیابد، خودتان دست به کار شوید. امروز در رابطه عاطفیتان می خواهید نقش پدر را برای عشقتان ایفا نموده و از او با تمام وجودتان حمایت کنید البته اگر خودتان را جای او بگذارید اصلا از این رفتار خودتان خوشتان نخواهد آمد .

تیر

امروز روز مهمی برای تصمیم گیری در خصوص آینده تان است. قبل از این که از صحیح بودن راهتان و درست بودن نقشه هایتان اطمینان حاصل کنید حتی یک قدم دیگر هم برندارید. شما در زمانی پر اهمیت برای به دست آوردن اهدافتان به سر می برید. نوشتن اهداف و برنامه هایتان به شما در به دست آوردن آنها یاری بسیاری می تواند بکند. زمینه سازی و ایجاد امنیت کلمات کلیدی امروز شما هستند. خودتان را با این راهکارها برای اهداف بلند مدتتان آماده کنید. اجازه ندهید دیگران در خصوص آینده رابطه عاطفیتان تصمیم بگیرند و با حرف ها و رفتارهایشان شما را تشویق به کاری نمایند که خودتان قلبا نمی خواهید انجام دهید

مرداد

امروز روزی است که دیگران از شما انتقاد می نمایند. انتقاد پذیر باشید و از نقد آن ها نهایت بهره را ببرید تا چنانچه مسئله ای در رفتار و کارهایتان وجود دارد آن را رفع نمایید. متواضع باشید و خودتان را فراتر از دیگران ندانید. اگر امروز دیگران در مقایسه با ذهن بسیار سریع شما کند ذهن به نظرتان می آیند نسبت به آنها شکیبا باشید. مجردها باید سعی نمایند بین زندگی خصوصی و زندگی اجتماعی خود تعادل ایجاد نمایند و برای هر دو به اندازه کافی وقت بگذارند. امروز همچون یک کارآگاه حرفه ای به دنبال سر در آوردن از کارهای کسی هستید که دوستش دارید. کمی کنجکاوی ایرادی ندارد، ولی تجسس تنها باعث بهم ریختن اوضاع خوب موجود در رابطه تان می گردد .

شهریور

نسبت به نقدها دیگران عکس العمل نشان ندهید، قطعا آن ها منظوری از گفتن این نقدها ندارند ولی شما زیادی حساس شده اید. به جای این که از آنچه می شنوید ناراحت شوید تا جایی که می توانید جنبه سازنده نقدها آنها را در نظر بگیرید تا خودتان را تقویت کنید و با قدرت و مهارت بیشتری کار کنید. در هر زمینه ای تا جایی که می توانید به جنبه مثبت آن توجه کنید. چنانچه در زندگی مشترک خود به اندازه ای که انتظار دارید احساس آرامش و راحتی نمی کنید بد نیست با همسرتان در خصوص مسائل و مسائلی که ذهنتان را درگیر می نمایند صحبت نموده و با همفکری یکدیگر راه چارهی برای آنها پیدا کنید .

مهر

امروز با اینکه روز آدینه است ولی اصلا حال و حوصله تفریح و خوشگذرانی را ندارید. در واقع انرژی ای برای این کارها ندارید که انجام دهید. صدایی از درونتان شما را مخاطب قرار داده و از شما می خواهد که در خصوص آینده تان و اهداف و برنامه هایی که دارید به طور جدی تصمیم گیری کنید. گذر لحظه ها و دقیقه ها را احساس می کنید و فکر می کنید کارها و برنامه های انجام نشده زیادی دارد. امروز باید در انتقاد کردن از دیگران احتیاط بیشتری به خرج دهید در غیر این صورت آنها را از دست خودتان دلخور و ناراحت کنید. قبل از دریافت هر تصمیم جدی در خصوص رابطه عاطفیتان کمی به خودتان فرصت بدهید تا افکارتان در مغزتان جا بیفتند و ثبات پیدا نمایند .

آبان

پس از یک هفته با کارهای سنگین امروز احساس آرامش و راحتی می کنید. برای کارهایتان برنامه تعیین کنید و طبق همان برنامه پیش بروید. امروز از آن روزهایی نیست که بخواهید تمام مدت بیکار باشید و استراحت کنید. ارزش وقتتان را بدانید و آن را بی فایده هدر ندهید. دیگران امروز خیلی با شما احساس همدردی نمی نمایند، بهتر است در خانه بمانید و وقتتان را در کنار خانواده و عزیزانتان بگذرانید. چرا فکر می کنید حتما و همواره باید در خصوص همه چیز نظری داشته باشید؟ گاهی می توانید با خیال راحت سکوت اختیار کنید و به حرف ها و نظرات دیگران گوش فرا دهید. این کار می تواند برای شما بسیار آموزنده نیز باشد.

آذر

شاید دلتان بخواهد امروز را در کنار دیگران بگذرانید و با همراهی آنها احساس آرامش کنید، ولی اگر مواظب رفتارتان نباشید این کار تنها باعث بدخلقی و دلخوری خواهد شد. سعی کنید به تمایل درونی خود نسبت به عیب جویی از کسانی که دوست دارید غلبه کنید. بهترین کاری که می توانید بکند این است که سرتان به کار خودتان باشد و وظایف خود را به انجام برسانید. احساسات شما بسیار ارزشمند هستند و هیچ دلیلی برای مخفی و یا سرکوب کردن آنها وجود ندارد. اگر به احساسات خود توجه کافی داشته باشید ذهنتان آزاد و راحت شده و می توانید با خیالی راحت در خصوص مسائلی که پیش می آیند تصمیماتی درست و منطقی بگیرید .

دی

امروز احساسات شما در شرایطی قرار دارند که احساس می کنید همچون یک دیگ جوشان هستید که هر لحظه ممکن است منفجر گردد. سعی کنید مواظب رفتارتان باشید و جلوی خودتان را بگیرید. عصبانیت شما را به هیچ جایی نخواهد رساند. انرژی خود را روی انجام کارهای عقب افتاده و نظافت منزل متمرکز کنید، این یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به آرامش است. چنانچه مسائل مختلف باعث عصبانیت شما شده اند به جای این که این ناراحتی و عصبانیت خود را به همسرتان منتقل کنید سعی کنید در کنار او به آرامش برسید. کمی گپ زدن در حال قدم زدن و یا نوشیدن یک فنجان چای گرم باعث آرامش شما خواهد شد .

بهمن

امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما بسیار سخت است و ترجیح می دهید به جای حرف زدن با دیگران با خودتان خلوت کنید. اگر احساس ناراحتی و افسردگی می کنید، بهترین کار این است که خودتان روی احساسات خود تمرکز کنید؛ با در میان گذاشتن احساستان با دیگران به نتیجه ای نخواهید رسید. آنها خیلی با شما احساس همدردی نخواهند کرد. بهترین کار این است که روی کارتان متمرکز شوید تا از افکار منفی خود نجات پیدا کنید. امروز برای شما روز در خانه نشستن نیست. با کسی که دوست دارید از خانه بیرون بزنید و به گوشه و کنار شهرتان و جاهایی که برایتان ناشناخته هستند و تا به حال نرفته بودید سر بزنید .

اسفند

احساس می کنید که امروز محدود شده اید، ولی در واقع این شرایط به نفع خودتان است. نظم و ترتیب شما در کارهایتان یاری بسیاری به شما خواهد نمود. اهدافتان دور از دسترس شما نیستند . تمرکز خود را حفظ کنید و تحت تاثیر کمبود وقت قرار نگیرید و دچار استرس نشوید. عجله کردن در کارها باعث می گردد دچار اشتباه شوید. اگر می خواهید کاری را انجام دهید آن را سر حوصله و درست انجام دهید. دلتان می خواهد در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید و چیزها و افراد اضافی را از زندگی خود حذف کنید. در این راستا ممکن است بخواهید بعضی وسایل اضافه تان را دور بیندازید، اما بدون مشورت همسرتان این کار را نکنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 18 تیر 1400 بروزرسانی: 18 تیر 1400 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 1117

به "فال روزانه آدینه 6 مرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 6 مرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید