عصبانیت گل محمدی از غیبت استوکس در تمرین پرسپولیس

به گزارش مجله سیاران، آنتونی استوکس با وجود وعده قبلی امروز در تمرین پرسپولیس حاضر نشد تا این موضوع عصبانیت سرمربی این تیم را در پی داشته باشد.

عصبانیت گل محمدی از غیبت استوکس در تمرین پرسپولیس

به گزارش مجله سیاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، استوکس مهاجم ایرلندی پرسپولیس با وجود داشتن بلیت برگشت به ایران که تاریخ آن صبح آدینه بود، امروز در تمرین تیم حاضر نشد و این با عصبانیت سرمربی تیم همراه بود.

استوکس پیش از بازی با الشارجه از سرمربی تیم خواست که برای دیدن پسرش یک روز بیشتر در دبی بماند و سپس به تمرینات پرسپولیس ملحق گردد و گل محمدی هم بخاطر دو بار درخواست استوکس، موافقت کرد که این بازیکن یک روز دیرتر به تمرینات ملحق گردد.

با این حال و در شرایطی که قرار بود این مهاجم با پرواز صبح امروز به ایران بیاید، در تمرین امروز غیبت نموده و این باعث ناراحتی شدید یحیی گل محمدی شده است. استوکس گفته امشب (آدینه) به تهران می آید.گل محمدی به اطرافیانش گفت که استوکس برای دیدن فرزندش از من خواست یک روز دیرتر به ایران برگردد اما غیبت او در تمرین امروز به هیچ وجه توجیهی ندارد و باید جوابگو باشد.

به گزارش مجله سیاران، سرمربی پرسپولیس در حالی به مهاجم پر حاشیه تیمش مرخصی داد که او از لحاظ آمادگی بدنی اصلا شرایط خوبی ندارد. قطعا استراحت چند روزه این بازیکن در دبی و تفریحات او در این شهر که عکس ها و فیلم هایش در صفحه اجتماعی او منتشر شده باعث خواهد شد شرایط بدنی اش به مراتب بدتر گردد. ضمن اینکه پرسپولیس یک هفته و بهتر است بگوییم یک ماه آینده حساس ترین بازی ها را در فاصله 4 روز یکبار پیش رو دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: cyaran.ir شناسه مطلب: 203

به "عصبانیت گل محمدی از غیبت استوکس در تمرین پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عصبانیت گل محمدی از غیبت استوکس در تمرین پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید